Туристи заблукали в горах на Закарпатті і потрапили до Румунії

кордонУ Рахівському районі, поблизу села Богдан, заблукала група туристів з Харкова.   Туристичний маршрут по якому рухалися   п’ятеро чоловіків та жінка проходить у безпосередній близькості до кордону України з Румунією. Туристи внаслідок втрати орієнтування, потрапили до сусідньої  Румунії,  де їх  помітили  прикордонники та повернули до України. 

З особами, яких доставили до відділу прикордонної служби «Богдан», проведено повторний інструктаж та визначено час виходу на зв’язок з прикордонниками.

Керівництво Мукачівського прикордонного загону звертається до усіх  бажаючихздійснити туристичні подорожі по маршрутам, які проходять у безпосередній близькості до державного кордону, з проханням дотримуватись встановленого  порядку туристичних переходів. Звертаємо увагу, що туристичні подорожі в межах контрольованого прикордонного районупроводяться тільки після інформування Мукачівського прикордонного, у зоні відповідальності якого провадиться така діяльність, із зазначенням початку і строку її провадження, прізвища, імена та по батькові осіб, що провадитимуть діяльність. Інформування здійснюється письмово не пізніше ніж за 24 години до початку провадження такої діяльності, зокрема за допомогою факсимільного зв’язку або електронної пошти, – повідомляє прес-служба Мукачівського прикордонного загону.

 

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *