ТСК по мукачівським подіям шукає свідків

тскТимчасова слідча комісія Верховної Ради України з питань розслідування обставин конфлікту в Закарпатській області просить усіх, у кого є інформація стосовно мукачівських подій, надсилати її на електронну адресу: tsk_mukachevo@rada.gov.ua. Про це повідомляє народний депутат України, член фракції «Блок Петра Порошенка» Валерій Пацкан. «Якщо ви володієте фактами, які сприятимуть об`єктивному розслідуванню і допоможуть винести справедливе політико-правове рішення, будь ласка, надайте їх нам», – наголошує нардеп.

За словами народного депутата, хоча ТСК на Закарпатті поспілкувалася з багатьма сторонами конфлікту, але є необхідність «отримати повнішу картину подій». «Саме тому просимо допомоги у кожного, хто має якусь інформацію. Ще раз наголошую: комісія працюватиме доти, поки не надасть справедливу політико-правову оцінку подіям, що сталися в Мукачеві 11 липня», – зазначає Валерій Пацкан.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *