Цієї суботи і неділі в усіх помешканнях Ужгорода вода буде безперервно

вода-кранЦе пробний, тестовий запуск для перевірки системи, виявлення можливих проблем, визначення витрат електроенергії.

На вихідні попередять усі експлуатаційні організації, ЖРЕРи, щоб їхні фахівці проконтролювали, як буде працювати система в умовах підвищеного тиску в мережі.

Виконуючи схвалений на початку року, 19 лютого, на сесії міськради Ужгорода план першочергових заходів з виходу КП «Водоканал міста Ужгорода» з фінансово-економічної кризи, підприємство провело роботи, щоб забезпечити у місті цілодобове водопостачання.

Як повідомив директор Водоканалу Станіслав Карташов, обсяги зробленого, заміни мереж проведено такі, як щонайменше за попередні 3 роки разом узяті.

Останнім часом виконано необхідні роботи на насосних станціях, зі службою енергетиків, налаштовані всі механізми і системи — Водоканал технічно повністю готовий постачати весь Ужгород водою цілодобово.

Відтак потрібна буде допомога депутатського корпусу — рішення сесії про покриття різниці споживання електроенергії, яка при постійній роботі насосів зросте на 30-35%. Якщо така підтримка депутатів буде, з 15 вересня вода постійно буде в Ужгороді цілодобово. Також усіх споживачів просять своєчасно і в повному обсязі сплачувати за рахунками, провести реструктуризацію боргів, у кого вони є.

“Тільки завдяки спільним зусиллям КП “Водоканал”, депутатів і населення в Ужгороді можна забути про графік і обмеження у водопостачанні”, — підсумував Станіслав Карташов, – повідомляє прес-служба Ужгородської міської ради.

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *