Ці люди купуватимуть голоси Мукачівського району

єцПро це “Трибуну” інформує “Вільне Закарпаття”, яке надало черговий список скупщиків голосів для Балогівської сімейної партії “Єдиний центр” — із Мукачівського району. Надаємо його для ознайомлення з широкою громадськістю. Мукачівщина — вотчина Балог, тому гроші заЄЦ будуть носити переважно офіційні особи — голови сільрад, учителі, лікарі, депутати різних рівнів.

 

Мукачівський район

п/п Селищна, сільська ради ПІП Займана посада Партійна належність
1. Чинадіївська Мошак 1.1.

Лашкай М.Ю.

Турянчик Ю.Ю

Голова с\р

Директор Чинадіївської ЗОШ І-ІІ ст..

Депутат Зак обл..адм.

Апарат селищної ради
2. Кольчинська Дуб М.В. Голова с/р  
3. Ракошинська Коштура В.І.

Мотильчак М.М.

Товт О.О.

Голова с/р

Депутат обласної ради та начальник управління освіти

Начальник відділ освіти Мукачівської РДА

 
4. Жуково Шаленик В.В. Депутат районної ради  
5. Лохово Бігунець В.П.

Бігунець В.М.

Депутат районної ради

Директор школи

 
6. Залужжя Плеша В.В. Депутат райони ради  
7. Завидово Феньо В.П. Голова с/р  
8. В. Лучки

 

 

 

 

 

Чоп Я.В.

 

 

 

 

 

В.Паульо (Чалий)

Управління культури ОДА та

викладач в УЖНУ

Можливий кандидат на голову села В.Лучки від ЄЦ

 

 

Депутат райради від ЄЦ, кримінальний авторитет

г\
9. Н.Давидково Качур Є.О.

Микуланинець М.І.

Черепаня В.І.

Секретар с/р

Мукачівська ЦР та депутат РДА

Директор

Новодавидківської ЗОШ

Апарат с/р
10. Бистриця Полянська В.В. Директор Бистрицької ЗОШ

Депутат РДА

Партія Регіонів
11. Бабичі Маринець О.В.

Маринець В. І.

Лутак В.І.

Депутат Мук р

Сільський голова

пенсіонер

 
12. Лецовиця Сідор В.Д. Голова с/р  
13. Горонда Шпеник М.І.

Туряниця І.І.

Кентеш В.І.

Петах О.В.

Логай О.В.

Логай М.

Директор школи

Голова села

Депутат РДА

Сільські депутаті

Апарат с/р
14. Страбичово Мучичка І.Й. Головний лікар  Страбичівської амбулаторії та депутат РДА  
15. Ключарки Фехтел В.Е. ТОВ

«Закарпатська продовольча група» заступник директора та депутат РДА

 
16. Копинівці Граб В.І. ДП Мукачівської ЛГ та депутат РДА  
17. Іванівці Тулюк О.І. Методист районного методичного кабінету та депутат РДА ЄЦ

 

 

 

 

Та інші керівники органів державної влади які мають вплив на виборців використовуючи своє службове становище і є членами та ставлениками партій ЄЦ та Регіонів в Мукачівському районі

 

Головчак Ю.М. Головний лікар ЦРЛ   ЄЦ
       
Мотильчак М.М. Управління освіти ОДА   ЄЦ
Товт О.О. Начальник відділу освіти Мукачівської РДА   ЄЦ
Тулюк 0.1. Методист   ЄЦ
Марцій Р.І.

Островський М.О.

Начальник управління держкомзему м.Мукачева

та Мукачівського району Заступник начальника

  ЄЦ
Пелюховська С.М. Начальник районного відділу ДРАЦС по Мукачівському району   ПР+ЄЦ
Меренич О.С. Начальник Мукачівського МРУЮ   ПР+ЄЦ
Весь склад Мукачівської Міської ради Депутати РДА та керівний склад Держлісгосп

Мукачівського

району

всі лісники

ЄЦ

 

 

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “Ці люди купуватимуть голоси Мукачівського району

 • 25.09.2015 at 21:01
  Permalink

  По списку: за усіма, без виключення має бути встановлений тотальний контроль від громадськості, так як ці державні шуллери ід балоги підуть на наймерзенніші підкупи!
  Голова Чинадіівської сільради Мошак 1.1.-регіонал, єцун, скомпроментована особистість у Чинадієві.
  Ракошино-тут усе тріо “мареничів” від балоги- Коштура В.І.-Голова с/р
  Мотильчак М.М.-начальник управління освіти Закарпатської ОДА, який прислужував усім властям і партіям, освітянський запроданець
  Товт О.О. освіта у Мукачівському районі теж під тотальним пріцилом жуликів балоги.

  Депутат обласної ради та начальник управління освіти

  Начальник відділ освіти Мукачівської РДА
  ….
  Паульо(кличка чплий) бандит від СДПУ(О)і іх же прихвостнів,тепер член ЄЦ, кримінальні авторитети області за часів Різака,блюків,балог, і всякої нечисті.
  Ключарки Фехтел В.Е. ТОВ «Закарпатська продовольча група» заступник директора та депутат РДА, це безсмертний і незмінний кадр продовольчої групи “Барва” “Сільверленд”, який стовідсоткову дає результативність на любі вибори через своїх підлеглих працівників, які не мають слова, і під страхом звільнення з роботи як худоба виконують настанови своїх барвистих босів.
  Головчак Ю.М. Головний лікар ЦРЛ ЄЦ-страхопуд і виконавець усіх вказівок боса балоги на посаді головного лікаря Мукачівської ЦРЛ. Після звільнення Васюти В.в., яий теж роками вірно як пес служив балозі,Головчак поставлений і надалі ввести злочинну політику у ЦРЛ,ЦЕ тисячі заляканих лікарів, медперсоналу, їх дітей, кумів, сватів, родичів, якиї за тисячі доларів понабирали на роботу, а тепермусять відробляти.Без балоги жодне рішення чи наказ не виконуєтьс я і не втілюється, усі діагностикапридбана чи подарована ЦРЛбалогою, ма
  щомісяця приности відкати Балозі, кадрові питання-це питання виключно компетенції балоги,бюджетне фінансування без балоги ніяк не вирішується.усі стратегічні питанні медицини вирішуюються виключно кланом, в т.ч. і введеня платної медицини в ЦРЛ для мукачівців , царьом балогою був зашморгом на шию громадян міста, єдиного на всю країну!
  Марцій Р.І. і Островський М.О.-це Начальник та заступник управління держкомзему м.Мукачева, теє ставленики ЄЦ. Островський до речі-корумпований чиновник по земельним питанням, власник ресторану в Мукачеві Велюр, це зять найбільшої корупціонерки, злодійки та хабарниці усіх часів і народів, соратниці по оборудкам мукачівського злодія МИхайла Боднаря, син якого теж Михайло Боднар (менший) балотується від партії Батьківщини. Ця Сонька золота ручка Іваницька Анця пережила усіх мерів Мукачева, це непотопляєма Сонька, яка вирішувала усі питання мерів серед підприємців за великі хабарі, доїла їх, вимагала від них шалені хабарі і вирішувала їх нагальні проблеми. Пройдисвітка вищого гатунку, власниця безлічі магазинів, ресторанів, нерухомості,( син суддя Мукачівського сууі Іваницький Руслан, за якого вона вихваляючись серед подруг говорила, що майже дві квартири за нього віжвезла чиновникам у Київ за посаду сина), а вкрадених законною прихватизацією майна громади міста не перерахувати.Разом із політтехнологом, радником, безсмертним секретарем мукачівської міськради Федівом Євгеном ця парочка з допомогою мера Лендела Золтана організовувала пограбування громади міста через законні рішення сесій міськради, перебуваючи довгі роки на державних посадах, втілюючи тіньові схеми своїх високих покровителів Балог, а до нього усіх попередників мерів .У Мукачеві серед підприємців за роки діяльності шахрайки Анці Іваницької побутувала притча-безсмертна, непотопляєма і нездоланна шахрайка у мерії а наразі є ще депутатом міськради.Най страшнішим є те що це стерво далі рветься на вибри кандидата у депутати міськради. Якби правоохоронні хоч показово почали читску із такиї шахраїв Мукачева, як Іваницька Г, Федів Є, мер Лендєл З, Маняк І, Галай М та інші паскуди.
  Дивно, що у публікації забули згадати ще двох кандидатів від ЄЦ –
  це нинішній депутут мукачівської ради, директор педучилища чи гуманітарно-педагогічного коледжу Мукачівського державного університету Кушніра Івана,шовгора шахрайки депутатки Іваницької Анці (сетра дружини Кушніра І), який між іншим очолює комісіє по земельним питанням у міськраді,який за роки керівництва педколеджом в МДУ нагріб мільярди, беручи хабарі за поступлення в коледж, про інші махінації лукавого ІВанка мовчимо..! Скільки будинків, нерухомості, кафетеріїв, які на нього працюють на підставних осіб. Окрім того депутат Кушнір І. хитрожопий лис,дочку свою теж влаштував у мерію на роботу, майже Іваницька Анця спромоглася всю файту влаштував у мерію на роботу працювати.
  та “новоспечена” ректор Мукачівського держуніверситета Щербан Тетяна, яку сам Балога Іван протягнув через “чесні і прозорі” вибори на посаду ректора МДУ, вступивши в змову із Міністорм освіти Квітом С. і призначивши цю дурепу, далеку від керування без навиківі досвіду, але обізнану в корупційних схемах та хабарях, вирішення шкурних особистих питань шахрайку. Одночасно Іаан балога мав нахабність публічно образити в некомпетентності попередніх ректорів, які на протязі 20 років створювали цей виш,що не робить йому честі, і про що є докази у відео в інтернеті. Математичку Щербан Тетяну, яка за увесь час перебувала на посаді завкаедрою, проректором по навчальній роботі за плечима поважних ректорів мду, признаили балоги лише з однією метою-дерибан університету в повному розумінні слова кланом балог. Вочевидь губернатор Москаль та нові керівники правоохоронних структур, не дозволять пограбувати держне майно-це корпуси навчальн, гуртожитки, господарство, автомобілі і усе, що повязане з мду.
  Продовження буде…

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *