Трьом професійно-технічним закладам Мукачева нарешті виділили гроші з бюджету Мукачева

птуГромада міста, вчителі та студенти ПТНЗ  в Мукачівській міській раді домоглися фінансування профтехзакладів

Одноголосно – «за»: 33 голосами сьогодні депутати Мукачівської міської ради ухвалили рішення про виділення коштів для погашення заборгованості перед закладами професійно-технічної освіти Мукачева за перший квартал поточного року. Загальна сума – 9,7 млн. грн. 7 млн 86 тис. грн із цієї суми – це гроші стабілізаційної дотації, яка надійшла регіонам згідно з урядовою постановою, решта – 2 млн. 609 тис. грн – з вільних лишків бюджету Мукачева.

Депутат Мукачівської міської ради  Олег Казибрід так прокоментував сесію та ухвалене рішення: «Впродовж тривалого терміну ми стояли пліч-о-пліч з громадою Мукачева на захисті інтересів двох з половиною тисяч людей – викладачів та студентів трьох мукачівських професійно-технічних навчальних закладів. І хоча більшість у Мукачівській міськраді, яка голосує за чіткими вказівками мера, вперто відмовлялася вислухати людей, ми не опускали руки.

Зараз усі спільно – перемогли, нарешті перший крок у вирішенні проблемного питання зроблено. Під час сьогоднішньої сесії депутати одноголосно підтримали проект рішення про фінансування ПТНЗ за перший квартал поточного року. Тобто, ми зробили все можливе для людей, для захисту їхніх законних інтересів, конституційних прав: тепер учителі отримають зароблене, учні – стипендії, заклади зможуть розрахуватися за спожиті енергоносії. Наступний крок – передача профтехучилищ на баланс міста Мукачева. Це має спростити фінансування закладів. Але це вже – робота на майбутнє».

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “Трьом професійно-технічним закладам Мукачева нарешті виділили гроші з бюджету Мукачева

 • 25.03.2016 at 20:14
  Permalink

  а мер андрійко так радісно закривав нись позачергову сесію, мовляв добилися свого, тобто гроші із КМ надійшли і все вони “майліпші! виконали все по закону…і все по їхньому…
  сесія з 7 мінут
  https://www.youtube.com/watch?v=c-MFbltF-08&feature=youtu.be

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *