Тарифи на проїзд в ужгородських маршрутках підняли незаконно (ВІДЕО)

маршруткиПро це в мережі Фейсбук пише Олександр Пересоляк.

Продовжуючи тему встановлення міськвиконкомом тарифу 4,00 грн. на маршрутні перевезення хочу підтвердити висловлену мною 17 березня на Тисі позицію щодо незаконності рішення виконавчого комітету № 069 від 09.03.16 р. “Про тарифи на міські пасажирські перевезення”.

Так, відповідно до ч.3 ст. 15 Закону України “Про доступ до публічної інформації” проекти нормативно-правових актів, рішень органів місцевого самоврядування, розроблені відповідними розпорядниками, оприлюднюються ними не пізніш як за 20 робочих днів до дати їх розгляду з метою прийняття. Що зроблено міськвиконкомом НЕ БУЛО! НА 14 ХВИЛИНІ ЗАПИСУ!

Окрім того, в основу тарифу був взяти розрахунок, який зроблений під час вартості на пальне понад 25 грн. На сьогоднішній день вартість бензину до 20 грн. за літр.
Наразі питання підвищення тарифів розглядається Ужгородською місцевою прокуратурою. Вважаю, що в найкоротші терміни має бути призначена експертиза щодо обгрунтованості розрахунку тарифу та пред*явлені підозри посадовим особам Ужгородської міської ради, які погодили відповідне рішення.
ДУЖЕ ВАЖЛИВО!!!! ПРОКУРАТУРА НЕГАЙНО ПОВИННА ЗВЕРНУТИСЯ В СУД ІЗ ПОЗОВОМ ПРО СКАСУВАННІ РІШЕННЯ виконавчого комітету № 069 від 09.03.16 р. “Про тарифи на міські пасажирські перевезення” ТА ЗУПИНЕННЯ ЙОГО ДІЇ НА ЧАС СУДОВОГО РОЗГЛЯДУ!

Слід також зазначити, що міський голова Б.Андріїв голосував за сумнівне рішення міської ради № 129 від 10.03.16 р. Про Програму фінансування видатків на компенсаційні виплати за пільговий проїзд автомобільним транспортом на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Ужгород на 2016 рік, яким виділено 13.5 млн. компенсації перевізникам в т.ч. і його підприємству. Обласний прокурор Володимир Янко вже раз відмазав Богдана Андріїва від протокола про корупцію за зверненням громадського активіста Рахімова Євгена, коли тодішній секретар Б. Андріїв голосував собі за заробітну плату. А як буде цього разу? Як гадаєте?

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *