Табу на інформацію, або «секретні» рішення виконкому Перечинської міськради (ДОКУМЕНТ)

Чим відрізняється депутат міськради від члена виконкому у Перечині? Виявляється, що член виконкому, невідомо ким, наділений допуском до персональних даних, а депутат, ні. Це випливає із відповіді Перечинського міського голови Мирослави Гуранич, котра відмовила мені, як депутату міськради, ознайомитися із рішеннями виконавчого комітету.
Звичайно, що це є поза законом, але, якщо «добре жити» із правоохоронцями, то таке собі держслужбовці можуть позволяти робити регулярно. «Тісна співпраця» у Перечині між прокуратурою та міським головою давно є, і передається вона від одного прокурора до іншого…, і не просто за так…
Виникає справедливе запитання, а чому міський голова боїться вказати рішення виконкому, котрі за законом «Про доступ до публічної інформації» повинні бути оприлюдненими на офіційному сайті міськради.
Відповідь також є очевидною, – є що скривати. Насамперед це стосується інформації про надання матеріальної допомоги малозабезпеченим громадянам міста, яку пані Гуранич завжди рекламує як власну благодійність. Крім цього це дозволи на будівництво, присвоєння адрес, тощо, де також є багато шляхів маніпулювання.
У зв’язку з вищевикладеним, звертаюся до прокурора Закарпатської області із заявою про внесення цієї інформації, згідно 214 статті КПК України, до Єдиного реєстру досудових розслідувань і розпочати розслідування кримінального правопорушення визначеного статтею 351 КК України щодо незаконного перешкоджання діяльності депутату місцевої ради.

Іван Погоріляк

погоріляк погоріляк2

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “Табу на інформацію, або «секретні» рішення виконкому Перечинської міськради (ДОКУМЕНТ)

  • 03.07.2015 at 12:53
    Permalink

    Правильно, слушний крок. Бо вплинути на “свідомість” місцеви храд стає дедалі важче. Тому реально дієвих шлях – суд.

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *