Суддя часів Совєцького Союзу до цього часу працює головою Великоберезнянського районного суду на Закарпатті

цибикВ Україні вже другий рік після Революції Гідності йде люстрація, а сумнозвісний суддя Іван Цибик епохи КПСС та Януковича й далі працює головою Великоберезнянського районного суду. За його плечима сотні упереджених та корупційних рішень. Вже друге десятиліття Іван Цибик захищає сумнозвісне угрупування  «Файти – Копчі». Ще у 2011 році народний депутат Генадій Москаль звертався до голови Вищої кваліфікаційної комісії суддів України щодо притягнення  даного судді до відповідальності,зокрема нардеп просив:
1. Визнати дії судді Великоберезнянського районного суду І. Цибика такими, що порушують присягу судді.
2. Відкрити дисциплінарне провадження стосовно вказаного судді.
3. Притягнути  І. Цибика до відповідальності згідно з чинним законодавством.

Приводом звернення Генадія Москаля  до голови Вищої кваліфікаційної комісії суддів України стали системні злочини угрупування  «Файти – Копчі»  на території Великоберезнянського району та блокування справ у Великоберезнянському районному судді головою суду І. Цибиком.  «Файта» – Канюк Василь бувший голова Великоберезнянської районної ради часів Януковича, якого революційна громада та депутатський корпус райради звільнили з посади. В даний час по ньому відкрито ряд кримінальних справ по його корупційних та інших злочинах за час перебування на посаді голови Великоберезнянської райради. Про кримінальні діяння В. Канюка голова Великоберезнянського районного суду І. Цибик відмовився розглядати. Дана справа розглядається в Ужгородському міськрайонному суді бо голова Великоберезнянського районного суду І. Цибик відмовився розглядати.

Виникають питання: чи потрібен такий суддя громаді Великоберезнянського району? Коли суддя І. Цибик буде відповідати на запитання люстраційного комітету? Чи знову свідомій громаді Великоберезнянщини прийдеться вирішувати питання з головою райсуду І. Цибиком таким самим методом, як було вирішено з головою райради В. Канюком?

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

2 thoughts on “Суддя часів Совєцького Союзу до цього часу працює головою Великоберезнянського районного суду на Закарпатті

 • 07.04.2015 at 18:24
  Permalink

  Полезное ископаемое? Динозавр…

  Reply
 • 07.04.2015 at 21:48
  Permalink

  Продажна сволота, гори в пеклі

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *