Судді звільнили вбивць закарпатського бізнесмена за мовчазної згоди обласного прокурора Янка (ДОКУМЕНТ)

ЯнкоПро це “Трибуну”інформують джерела в правоохоронних органах Закарпаття. Прокурори, які ведуть справу про вбивство власника місцевої мережі кав’ярень «Time» Олексія Планкіна не отримали згоди від прокурора Закарпатської області Володимира Янка на затримання спільно з працівниками міліції осіб, які підозрюються у вбивстві при звільненні їх із СІЗО.

Це в мережі Фейсбук підтверджує лоббіст Лада Соколова, яка висловила подяку судді Мишинчук Н. та прокурору Володимиру Янку за те, що випустили вказаних осіб:

Дякую всіх, за підтримку під СІЗО № 9 міста Ужгороді , Закарпатської області, 02.03.2015р. Білика Олега Миколайовича, людину, який відстоїв Майдан Гідності ,та Шовкалюка В’ячеслава Степановича. Яким 27.02.15 . Мишинчук Н.С. головуюча суддя скасувала запобіжний захід тримання під вартою.Їх звільнили!, Відомо, що Прокурор Попович І.І., та Ільчук І.М.,провели перемовини із слідчими міліції на предмет викрадення їх з під СІЗО коли вони вийдуть для того, щоб знов незаконно арештувати і тримати під вартою далі без підстав, але ми їх не віддали!!! Окрема подяка від “Майдана Громадського Контроля” Янко В.М. Головному Прокурору Закарпатській області, він своїми діями доказує, що можливо наведе порядок у Закарпатті і зупинить безлад ,що робила прокуратура Закарпаття до його призначення. Просимо його звернути увагу на прокурорів Покидьків, що фабрикували кримінальні справи та вели себе як Знахабнілі Ублюдки…Це такі Призвіща як: Іванцо, Стільник, Попович, Ільчук ……..Фактів Фальсифікацій є дуже багато і ми ім це не подаруємо…Але ми починаємо вірити, що є світло у кінці тунеля назва якому “Беззаконня”. Ми своїх не віддамо!

Джерела в правоохоронних органах повідомляють про стимуляцію суддів хабарем у сумі  у 350 тисяч доларів, яку так звана правозахисниця передала суддям за звільнення аргументовано підозрюваних у справі. Скільки отримав обласний прокурор наразі невідомо, але своїх підлеглих він підставив по повній програмі.

вбивціСьогодні прес-служба прокуратури у Закарпатській області ропосюдила наступне повідомлення:

Вчора, 3 березня, прокуратурою Закарпатської області розпочато кримінальне провадження за фактом зловживання владою або службовим становищем службовими особами Закарпатської УВП №9.За інформацією начальника слідчого відділу прокуратури області Івана Бітляна: «Службові особи Закарпатської УВП № 9, не врахувавши вимоги ст.315 КПК України, не дочекавшись виготовлення повного тексту ухвали Апеляційного суду Закарпатської області від 27.02.2015 р., прийняли рішення про звільнення з-під варти обвинувачених у вчиненні особливо тяжких злочинів громадян Ш та Б.»Йдется про резонансне вбивство підприємця Олексія П. – власника мукачівських кав’ярень «Time». Чолокік був застрелений торік у власному будинку.

 

Надіємося це повідомлення не введе громадськість у оману. Чекаємо від прокурора Закарпатської області Володимира Янка на порушення справи проти суддів Апеляційного суду Закарпатської області для яких у цьому житті немає нічого святого.

Нагадаємо, що на початку 2014 року у Мукачеві власника місцевої мережі кав’ярень «Time» жорстоко вбили з обрізу на очах у 5-річної доньки. Більше того, вбивці залишили дитину спостерігати, як стікає кров’ю тато, більш ніж на добу.

 

Loading...