Суд визнав колишню керманичку Рахівщини корупціонеркою

вербіцькі12 березня Рахівський районний суд задовільнив протокол про корупцію складений працівниками СБУ щодо колишньої голови Рахівської РДА Ірини Вербіцької.

Колишня голова Рахівської РДА Ірина Вербіцька перебуваючи на посаді незаконно сама собі нарахувала майже 10000 гривень премії за три місяці перебування на посаді.
Після неодноразових звернень небайдужих громадян у всі інстанції про розкрадання бюджетних коштів колишньою головою Рахівської РДА Іриною Вербіцькою та попри намагання  т.в.о.голови Рахівської РДА від ЄЦу Віктора Медведя приховати даний факт, СБУ Тячівського району склало протокол про корупцію від 12.01.2015р. на  Ірину Вербіцьку.

Колишня керманичка Рахівщини визнана винною у вчинені адміністративного корупційного правопорушення за ст.172-7 КУаП України та піддана адміністративному стягненню у вигляді щтрафу 170грн.

Незаконно отримані кошти вона повернула декілька днів тому і пред’явила в суді відповідну квитанцію.

 

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

6 thoughts on “Суд визнав колишню керманичку Рахівщини корупціонеркою

 • 14.03.2015 at 20:52
  Permalink

  Сам штраф “налякав”, мала повернути у плодвійному розмірі!

  Reply
 • 15.03.2015 at 07:58
  Permalink

  ЕКС ГОЛОВА РДА ВЕРБІЦЬКА ВСЯКИМИ СПОСОБАМИ СТАРАЛАСЯ ВПЛИНУТИ НА СУДДЮ ЩОБ ТОЙ СКАСУВА ПРОТОКОЛ И ВИЗНАВ ЇЇ НЕ ВИННОЮ, АЛЕ НЕВІДОМО ЩО БІЛЬШЕ ВПЛИНУЛО НА СУДДЮ БОЯЗЬ ЧИ ТЕ, ЩО АКТИВІСТИ РАХОВА – ОПОЗИЦІЯ БУЛА ПРИСУТНЯ НА ВСІХ СУДОВИХ СЛУХАННЯХ, ТЕ ЩО БУЛА СПРОБА ЗАГЛАДИТИ СПРАВУ ГОВОРИТЬ ПРО ТЕ, ЩО ВІДБУЛОСЯ ЧОТИРИ СЛУХАННЯ В ТОЙ ЧАС ПРОТОКОЛ ТАКИЙ РОЗГЛЯДАЄТЬСЯ НА ОДНОМУ СЛУХАННІ І ВИНОСИТЬСЯ РІШЕННЯ

  Reply
 • 15.03.2015 at 15:22
  Permalink

  Вербіцька є замовником замовної кримінальної справи проти Абеле, яку згодом із-за відсутності фактів таки мусіли закрити

  Reply
 • 16.03.2015 at 01:51
  Permalink

  Коли вже севчиха ме бігати по судам?Чи вже збирає грощі на адвокатів,бо за все треба платити.

  Reply
 • 16.03.2015 at 19:38
  Permalink

  Знаєте, що у Вербіцької була ставка 5тис баксів якщо вона щось вирішує! Дивує інше. чому Кокіш-Мельник мовчить як Вербіцька давала премії але перед тим із всіма погоджувала і людина повинна була повернути 50% премії!

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *