Суд визнав колишню керманичку Рахівщини корупціонеркою

вербіцькі12 березня Рахівський районний суд задовільнив протокол про корупцію складений працівниками СБУ щодо колишньої голови Рахівської РДА Ірини Вербіцької.

Колишня голова Рахівської РДА Ірина Вербіцька перебуваючи на посаді незаконно сама собі нарахувала майже 10000 гривень премії за три місяці перебування на посаді.
Після неодноразових звернень небайдужих громадян у всі інстанції про розкрадання бюджетних коштів колишньою головою Рахівської РДА Іриною Вербіцькою та попри намагання  т.в.о.голови Рахівської РДА від ЄЦу Віктора Медведя приховати даний факт, СБУ Тячівського району склало протокол про корупцію від 12.01.2015р. на  Ірину Вербіцьку.

Колишня керманичка Рахівщини визнана винною у вчинені адміністративного корупційного правопорушення за ст.172-7 КУаП України та піддана адміністративному стягненню у вигляді щтрафу 170грн.

Незаконно отримані кошти вона повернула декілька днів тому і пред’явила в суді відповідну квитанцію.

 

Loading...

6 Відповідей

 1. Санітар сказав:

  Знаєте, що у Вербіцької була ставка 5тис баксів якщо вона щось вирішує! Дивує інше. чому Кокіш-Мельник мовчить як Вербіцька давала премії але перед тим із всіма погоджувала і людина повинна була повернути 50% премії!

 2. vasil сказав:

  Коли вже севчиха ме бігати по судам?Чи вже збирає грощі на адвокатів,бо за все треба платити.

 3. логін сказав:

  Вербіцька є замовником замовної кримінальної справи проти Абеле, яку згодом із-за відсутності фактів таки мусіли закрити

 4. РАХІВ сказав:

  ЕКС ГОЛОВА РДА ВЕРБІЦЬКА ВСЯКИМИ СПОСОБАМИ СТАРАЛАСЯ ВПЛИНУТИ НА СУДДЮ ЩОБ ТОЙ СКАСУВА ПРОТОКОЛ И ВИЗНАВ ЇЇ НЕ ВИННОЮ, АЛЕ НЕВІДОМО ЩО БІЛЬШЕ ВПЛИНУЛО НА СУДДЮ БОЯЗЬ ЧИ ТЕ, ЩО АКТИВІСТИ РАХОВА – ОПОЗИЦІЯ БУЛА ПРИСУТНЯ НА ВСІХ СУДОВИХ СЛУХАННЯХ, ТЕ ЩО БУЛА СПРОБА ЗАГЛАДИТИ СПРАВУ ГОВОРИТЬ ПРО ТЕ, ЩО ВІДБУЛОСЯ ЧОТИРИ СЛУХАННЯ В ТОЙ ЧАС ПРОТОКОЛ ТАКИЙ РОЗГЛЯДАЄТЬСЯ НА ОДНОМУ СЛУХАННІ І ВИНОСИТЬСЯ РІШЕННЯ

 5. 123 сказав:

  Головне,щоб судові справи у Вербіцької були почастіше.Для початку буде. https://pp.vk.me/c622021/v622021960/1d8dc/sKd2TVGIGlI.jpg

 6. Народ сказав:

  Сам штраф “налякав”, мала повернути у плодвійному розмірі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × 4 =