Студенти УжНУ встановили рекорд – наймасовіше сходження на Говерлу

Студенти УжНУ спеціально до 70-річчя вишу здійснили наймасовіше підкорення Говерли. 416 хлопців та дівчат з різних факультетів 16 вересня пройшли 24 км та підкорили найвищу гору України.

говерлаЗійшовши під керівництвом інструктора Ореста Когута на Говерлу, студенти виконали гімн України та заклали капсулу часу. Опісля – колективне фото та обмін яскравими емоціями. Із молоддю піднімали також викладачі: в.о. декана математичного факультету Михайло Повідайчик та його заступник з виховної роботи Павло Мулеса. Частину вартості поїздки студенти оплатили самі.

Організував ювілейний похід профком студентів УжНУ. Як розповів Ростислав Головчанський, голова профкому, похід планувався ще з минулого року. «Свій задум ми почали втілювати за два тижні, адже все залежало від погоди. Цього разу підкорення карпатської вершини було присвячене до 70-ліття УжНУ. Нагорі ми залишили капсулу часу, всередині якої побажання для наступних підкорювачів і список осіб, які брали участь у цьому заході. Особисто я піднімався на Говерлу вдруге», – поділився враженнями голова профкому.

До Ужгорода щасливі підкорювачі Говерли повернулися о 4-ій ранку. Ще й на пари встигли.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *