СТУДЕНТКА УЖНУ СТАЛА ВІЦЕ-ЧЕМПІОНКОЮ УКРАЇНИ З ПАУЕРЛІФТИНГУ

У місті Харкові пройшов молодіжний чемпіонат України з пауерліфтингу серед спортсменів до 23-х років, на якому най край  представляла студентка  факультету фізичного виховання і спорту УжНУ Єлизавета Бан. Змагаючись у ваговій категорії до 52 кг, вона підняла у присіданні 140, у жимі – 95, у тязі 130 кг і зібрала суму триборства 365 кг, що на 15 кг вище за норматив майстра спорту України. З цим результатом вона посіла друге місце, випередивши бронзову призерку з Севастополя на 107,5 кг і поступившись дніпропетровській спортсменці, яка показала надзвичайно високий результат майстра спорту міжнародного класу.  Через  хворобу Єлизавета мала тривалу перерву у тренуваннях, 10 місяців не виходила на всеукраїнський поміст і ще не набрала потрібних кондицій.  Проте за підсумками змагань ужгородка, разом із переможницею,  включена до складу збірної команди України для участі у молодіжному чемпіонаті Європи, що пройде в середині квітня у Празі. Сподіваємось, що до того часу наша спортсменка вийде на пік форми і буде здатна поборотись за нагороди континентальної першості найвищого ґатунку.