Студентам УжНУ представили інструкцію з ведення малої війни (ФОТО)

опірСтудентів УжНУ ознайомили з тактикою ведення малої війни

Зранку, о 10.00 в головному корпусі УжНУ пройшла презентація книги швейцарського майора Ганса фон Даха “Тотальний опір. Інструкція з ведення малої війни для кожного” за участи наукового редактора видання – Олега Фешинця.

Хто виграє московсько-українську війну? Боїшся, що не ми? А ти знаєш, що на 1км³ захопленої території потрібно 2 особи з окупаційного війська? До прикладу, для утримання Закарпатської области окупанту потрібно мінімум 26 000 солдат на день, України – 1 207 252! А це неможливо для Росії! При умові тотального опору України наш програш є неможливим!
Книга швейцарського майора Ганса фон Даха “Тотальний опір. Інструкція з ведення малої війни для кожного” відкриває ці рецепти перемоги кожному. І саме тепер вона нарешті перекладена на українську!
Нагадуємо, що о 17.00 презентація пройде у Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Ф.Потушняка. Не пропустіть!

студенти

Пропоную в оренду ЕЛЕКТРОМОБІЛЬ Nissan Leaf для таксі тел.0662041440

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *