Стали відомі прізвища осіб, які повернули закарпатського майора Постолакі на рідну землю (ФОТО)

Про це в мережі Фейсбук повідомляє товариш майора Постолакі Павло Федака.

Мати, дочки, рідні та друзі Віталія Постолакі висловлюють щиру подяку всім тим, хто допоміг установити історичну справедливість повернути тіло загиблого під Дебальцевим  військовослужбовця на батьківщину до Ужгорода і поховати його за християнським звичаєм.
Це – дніпропетровський волонтер Неля Крютченко, майор 128-ої бригади Михайло Якіляшек, підполковник Сергій Полуциган та капітан Віктор Колосов з Дніпропетровського облвійськкомату, військовий комісар Закарпатської області Іван Васильцюн, Ужгородський військовий комісар Микола Журавльов, військовий комісар Дніпропетровської області Сергій Калашніков, депутат Закарпатської облради Олександр Антал,екіпаж літака 25-ї бригади транспортної авіації.
Окрема подяка людям, які забезпечили організацію похорон та інші питання пов’язані з вшануванням загиблого – кервники Ужгорода Віктор Погорєлов та Володимир Фленько, бізнесмен Сергій Ратушняк.
Герої не вмирають!

команда постолакі
Аеропорт Дніпропетровська.Команда з повернення майора Віталія Постолакі – Павло Федака, Олександр Антал, капітан Віктор Колосов, майор Михайло Якіляшек.

 

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “Стали відомі прізвища осіб, які повернули закарпатського майора Постолакі на рідну землю (ФОТО)

  • 18.03.2015 at 16:06
    Permalink

    Низький уклін усім , хто допоміг в пошуках та доставці тіла загиблого закарпатського Героя Віталія Постолакі на Батьківщину. Герої не вмирають! Світ не без добрих людей!!!

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *