Стало відомо, хто скуповуватиме голоси у Іршавському районі

гроші“Вільне Закарпаття” надало виданню “Трибуна” сисок осіб, які займатимуться скупкою голосів для Єдиного центру в Іршавському районі.

Саме ці люди (а також їхні колеги) згадані в звернення губернатора Геннадія Москаля до силовиків із вимогою не допустити виборів «по-закарпатськи» на Іршавщині. Сам список ніде офіційно не оприлюднювався, але нам вдалося частково дістати його з достовірних джерел. О

Отже, головою Іршавської районної ради Іваном Савком, заступником голови райради Петром Добромільським, керівником Іршавської районної організації “ЄЦ” Максимом Хохловим, начальником Іршавського інвентар-бюро, депутатом районної ради від “ЄЦ” Валерієм Васильцем та директором Іршавського речового ринку, депутатом районної ради від “ЄЦ” Андрієм Прокопом планується здійснити підкуп голосів виборців безпосередньо за декілька днів до початку голосування. Готівка буде передаватись до голів сільських рад, та в подальшому видаватись виборцям через сільських активістів “Єдиного Центру”.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *