Стало відоме кримінальне прізвисько закарпатського нардепа Віктора Балоги

балогаУ світлі останніх кримінальних розборок на Закарпатті між кланами народних депутатів України Віктора Балоги та Михайла Ланя цікавим є документ, що датується 2012 роком. Тоді кандидат у нардепи Михайло Ланьо звернувся до Генерального прокурора України із заявою про наклеп. Привертає увагу, що в ній він конкретно називає прізвисько в кримінальних колах тодішнього Міністра МНС уряду Азарова Віктора Балоги  “Торгаш”.

На засіданні ТСК по мукачівських подіям Михайло Ланьо визнав, що він є власником прізвиська “Блюк”, про це в мережі Фейсбук повідомляв нардеп Ігор Мосійчук.

 

Генеральному прокурору України

Пшонці Віктору Павловичу

кандидата в народні депутати України

від ПРУ

по виборчому округу No.70

депутата обласної ради, члена фракції ПР

Ланьо Михайла Івановича

 

ЗАЯВА ПРО НАКЛЕП

Мені стало відомо із засобів масової інформації, що 25 жовтня 2012 року до Вас звернувся із заявою про злочин кандидат в народні депутати України по виборчому округу No.69 Балога Віктор Іванович на прізвисько “Торгаш” де він твердить, що 24 жовтня поточного року, після зустрічі із виборцями Міжгірського району Закарпатської області на підтримку кандидата в народні депутати України по виборчому округу No.70 Олександра Каменяша на прізвисько “Камиш”, під час повернення до м.Мукачева невідомими особами було заблоковано дорогу, по якій він пересувався.

Завдяки втручанню співробітників Управління державної охорони було розблоковано проїзд шляхом використання автомобіля Балоги В.І як тарана.

Мені, як кандидату в народні депутати України не зрозуміло пояснення “невідомими” особами моєї причетності до вказаного факту та причетності до вищеназваних подій.

Можливо, я наголошую – можливо, такими діями Балога В.І. прагне уникнути відповідальності за скоєння якоїсь дорожньо-транспортної пригоди, при цьому переклавши усю відповідальність на мене.

Дивує мене і той факт, що присутніми співробітниками Управління державної охорони (цікаво – на яких підставах охорона АПУ цілодобово, за державний кошт, охороняє пана міністра МНС), на яких посилається Балога не було вжито відповідних заходів по затриманню невідомих осіб, що докорінно дискримінує роль Управління державної служби охорони.

Але, на мою думку, основною причиною вказаних Балогою подій є надмірне, особливо в останній час, вживання алкогольних напоїв та проявів галюцинацій від усвідомлення свого безсумнівного програшу на виборчому окрузі та окрузі свого товариша і подільника Каменяша.

Вважаю, що такі методи виборчої боротьби дискредитують Владу (представником якої на теперішній час є Балога), ставлять під сумнів законність використання співробітників Управління державної охорони, та підривають авторитет України як правової та демократичної держави.

З повагою

Михайло Ланьо

25 жовтня 2012 року

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “Стало відоме кримінальне прізвисько закарпатського нардепа Віктора Балоги

  • 26.07.2015 at 13:05
    Permalink

    Тварі рідкісні, що один жулик що і другий. Різниці між ними немає, хіба що ланьо тупе, не може звязати думки, а балога уже наблатикався, більш грамотний, а ще хитрий лис, яки іде понад двадцять років по трупам людей, однією рукою дає, а іншою відбирає усе!
    Лицеміри, зрадники і злочинці! За фарисеями, ланьом, так і за братками балогів давно буцигарня плаче. Вон із Мукачева завидівських бандитів, громада міста сама справиться і без них, доста пити людську кров! Громада міста самотужки справиться з проблемами міста та району, є більш достойніші і чесні кандидати на посади міських, обласних керманичів. А балога має відповісти з повна за зраду своїх виборців, їх підкуп, шахрайство, яке притаманно лише йому, завидівському махляру. Тому і не дивно, що прізвисько у балоги “Торгаш”.

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *