Справу загиблого на Закарпатті прикордонника перекваліфікували на вбивство (документ)

0

Справу прикордонника Артема Філоненка сьогодні перекваліфікували на вбивство ч.1 ст. 115 КК. Матір загиблого визнали потерпілою. Повідомляє адвокат родини потерпілого Олександр Пересоляк.

Прокурор стверджує, що Артем Філоненко вистрелив собі у підборіддя з автомата Калашникова просто під час несення служби. Після того, як вистрелив в себе залишив передсмертну записку під якимось каменем. Батькам військового телефоном повідомляли три різні версії загибелі їх сина.

Передсмертну записку військові привезли до Новоукраїнки разом із труною Загиблого і записка пішла гуляти по руках мешканців міста. Коли мати загиблого, серед останніх побачила записку, висловила сумнів, що це писав її син. Вчиняти самогубство у Артема не було жодних причин. Тому батьки поїхали до Закарпаття, де проходив службу їх син, щоб дізнатись правду про останні хвилини його життя.

У військовій прокуратурі їх почали допитувати у якості потерпілих, але військовий прокурор Ціцак Олег припинив допит і сказав, що батьки не є потерпілими по справі. Схоже, він збирається зробити підозрюваних саме з них. Адвокати почорнілих від горя батьків, подали до Олега Ціцака клопотання про визнання потерпілими батьків Артема , щоб батьки мали змогу ознайомитись зі справою. Натомість прокурори винесли постанову про відмову у задоволенні такого клопотання.

Loading...

Comments:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here