Співачка із Закарпаття Галина Гаврилко підкорила Швейцарію (ВІДЕО)

Оперна співачка родом з Ужгорода Галина Гаврилко отримала 4 “ТАК” від суддів шоу “Die grössten Schweizer Talente”. Галина сьогодні живе у Швейцарії, є представником у ЄС Громадської Ради при Закарпатській ОДА, а чоловік Галини – Ігор Дір – дипломат, працював Надзвичайним і Повноважним Послом України у Швейцарській Конфедерації та Князівстві Ліхтенштейн.

Галина Гаврилко закінчила консерваторію за класом фортепіано та Львіську національну академію (класичний вокал), екс-учасниця гурту “Барселона”, що прославився на “Новій хвилі”.

Разом з чоловіком Галина виховує двох донечок, яких судді шоу талантів також запросили на сцену (разом з батьком дівчата вболівали за кулісами).

Зал аплодував українці стоячи. Камера фіксує моменти, коли жінки витирають сльози під час виступу талановитої співачки.

У сюжеті телеканалу Галя розповідає, що виконуватиме пісню, яка дуже подобалася її мамі – Марії Гаврилко – уже, на жаль, покійній. На її честь співачка назвала свою другу доньку. Сюжет “Портрет” можна переглянути у розділі “Мультимедіа”.

“Ситуація в Україні дуже турбує Галину, адже вона має там сім’ю”, – пише офіційний сайт швейцарської телепердачі.

Заголовок

гаврилко гаврилко2 гаврилко3 гаврилко4

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *