Спеціальна знімальна група від поліції фіксуватиме порушення на виборах в Ужгороді

СернівкаНа виборах мера Ужгорода поліція організувала спеціальну знімальну групу, яка в терміновому порядку виїжджатиме на виклики щодо порушень виборчого законодавства.

Про це повідомила речник УМВС в Закарпатській області Галина Сернівка.

 «Нашою знімальною командою (Ярослав, Іванна та я) знімаємо виборчий день в Ужгороді. Люди, у кого буде якась інформація щодо порушень виборчого законодавства – давайте знати. Мій телефон 0937331463.

Одержали першу інформацію про ймовірні порушення. Їдемо перевіряти» – написала Сернівка.

Loading...

2 Відповідей

 1. кажуть сказав:

  скоро в МДУ буде працевлаштований колишній функціонер злочинної влади Янцковича, Ледиди, керівник апарату ЗакОДА Попович Михайло, на посаду проректора по господарству.
  Тепер в мукачівському університеті будуть працевлаштовані усі бувші ЄЦівці, яких викопкали із влади. Останнє пристанище Балога їм організував в університеті, яким піклується із міністром Квітом повністю
  Проректорів в муду вдвічібільше перевищує кількість студентів стаціонарників.
  Торгаш балога газдує у державній вищій освіті Мукачева на свій комерційний розум і амбіції.

 2. ми дізналися,що з понідільника з 16.листопада 2015 р. приступає до перевірки діятельності вишу комплексна перевірка з області чи з Києва.
  Будь-ласка не залиште без уваги порушення законів України ректором Щербан Т.Д. , адміністрацією та директором педколеджу Кушніром І.І. , які використовали адмінресурс, тиск на викладачів та працівників, масового підкупу і примусовго голосування за них студентами, що проживають в гуртожитках МДУ по вул. Я.Коменського та вул.Філатова, а також як ці керівники заставляли добровільно-примусово ходити та агітувати за них як серед викладачів МДУ, коледжів та мешканців будинків, які входять до округу, на дільниці де проводилися вибори, а це дитсадок №33 на вул.Сеченова-Підопригори та актовий зал педколедж вул.Я.Коменського. Усі сили вузу були задіяні задля позитивного результату, якого ці невігласи керівники досягли, шляхом брудних технологій підкупу вони “обралися” депутатами в міськраду від ЄЦ. Усі причетні до зловживання та порушення виборчого закону мають понести відповідальність по закону. Це бюджетна освітня установа, бюджетні гроші, які були використані не за призначенням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eighteen − ten =