Сьогодні Ужгород відвідає делегація Представництва ЄС в Україні

Томбінський28 жовтня делегація Представництва Європейського Союзу в Україні відвідає Ужгород.
О 12:30 на базі Ужгородського національного університету відбудеться офіційне відкриття 22го Інформаційного центру ЄС, а також низка інформаційних заходів: прес-конференція, майстер-клас з анімації відео про європейські стандарти життя, лекція-дискусія для студентів про нинішній етап відносин між ЄС та Україною, а також вело заїзд на чолі з Послом ЄС Яном Томбінські.

Це відбудеться в Ужгородському національному університеті (Корпус на вул.Заньковецькій 89-А, бібліотека, 2-ий поверх)

Представництво ЄС запрошує всіх охочих взяти участь у відкритті Інформаційного центру та прес-конференції з цієї нагоди. Мета діяльності майбутнього Центру – поширення інформації про Європейський Союз та його політику, полегшення доступу до матеріалів та публікацій ЄС, сприяння участі студентів у дебатах з європейських питань. Відкриття Центру відбудеться за участі Посла ЄС, Голови Представництва ЄС в Україні Яна Томбінські, запрошених представників міської та обласної влади, керівництва, викладачів та студентів УжНУ. По завершенню прес-конференції відбудеться вело проїзд учасників навколо Університету. Вело подія організовується за участі проекту ЄС «Підтримка впровадження Транспортної стратегії України (ПТС)».

З 13.30 до 14.30 в нововідкритому Центрі відбудеться лекція-дискусія Посла ЄС зі студентами щодо ключових напрямків поточних відносин між Україною та ЄС, а також необхідних реформ в рамках імплементації Угоди про Асоціацію.

З 14.30 до 17.30  відбудеться відкритий майстер-клас з відео анімації на європейську тематику. Захід приурочено до Міжнародного дня анімації, який щорічно відзначається 28 жовтня. Під час майстер-класу буде створено спільне анімаційне відео, в якому учасники зможуть продемонструвати своє бачення європейських стандартів життя та обговорити шляхи втілення цих стандартів в Україні.

Події відбуваються в рамках інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні» – це серія інформаційно-просвітницьких заходів (вуличних акцій, виставок, семінарів, тренінгів, круглих столів), які Представництво ЄС в Україні проводить в різних містах України. Мета кампанії – поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС. До участі у заходах в рамках інформаційної кампанії Представництва ЄС запрошуються усі охочі.

 

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *