Сміттєві “пейзажі” заполонили Хустщину (ФОТО)

Про це в мережі Фейсбук повідомляє Олександр Крічфалуші.

Проїзджаючи 25.03.2016 на відрізку дороги який з’єднує два райони Хустський та Тячівський, а саме між с.Драгово та с.Чумалево побачив “чудовий пейзаж” який зустрічає гостей та місцевих жителів щодня.
Мова йде про звалище відходів яке влаштувала Влада з відкриттям ринку на даному відрізку дороги на межі сіл. На скільки мені стало відомо ( зі слів людей які там торгують), що кожний продавець який торгує на даному ринку платить кошти за місце і не малі кошти, та невже Вам важко хоч раз в неділю прибрати узбіччя дороги які вкриті непотребом після торгівлі на даному ринку на якому не розміщено жодного сміттєвого контейнера.
В смітті на дорогах винна також не тільки держава, а і самі люди. Справа у свідомості і менталітеті людей. Це ганебне явище, з яким теж треба боротися!
Тому в мене стоїть питання до керівництва Хустської РДА (Павлія Назарія Івановича) та голови с.Драгово (Керита Михайла Васильовича). Чому Ваша байдужість та халатність, псує красу рідної землі та може спричинити невиправні катастрофічні наслідки? Та чому Ви настільки нехтуєте екологією рідного села, а не зробите так, щоб ним пишалась вся область ?

P.S. Прошу – Обласну владу, Районну владу, міську владу, екологів та правоохоронні органи зайнятись питанням по ліквідації стихійних сміттєзвалищ на території Закарпатської області які завдають шкоди навколишньому природному середовищу та здоров’ю громадян , – підсумував Олександр Крічфалуші.

драгово драгово2 драгово3 драгово4 драгово5 драгово6

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *