Службовці Держземагенства Закарпаття завдали 5 млн. збитків держбюджету

прокуратура-грошіПрокуратурою Закарпатської області розпочато кримінальне провадження за фактом зловживання владою або службовим становищем та службового підроблення службовими особами Головного управління Держземагенства у Закарпатській області, що спричинило тяжкі наслідки державним інтересам на суму 5,5 млн.грн.

На проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення державної форми власності з держбюджету було виділено суму 5,5 млн.грн., повідомили у прес-службі прокуратури Закарпатської області.

Встановлено, що службові особи Головного управління Держземагенства у Закарпатській області умисно, діючи всупереч інтересів служби, допустили до виконання вказаних робіт декілька суб`єктів господарювання, які через відсутність матеріально-технічної бази та відповідних спеціалістів, не мали реальної можливості виконати зазначені роботи.

У зв`язку з цим, робота по інвентаризації земель площею понад 30 тис. га фірмою-виконавцем фактично проведена не була, а до Головного управління Держземагенства у Закарпатській області було подано акти виконаних робіт, які насправді були підготовлені на основі наданої замовником (ГУ Держземагенства у Закарпатській області) земельно-кадастрової документації.

Таким чином, вищевказаними діями службових осіб ГУ Держземагенства у Закарпатській області та окремих суб`єктів господарювання державним інтересам завдано збитків на суму 5,5 млн.грн.

Вказані дії кваліфіковано за ч.2 ст. 364 та ч.2 ст.366 КК України- зловживання владою та службовим становищем і службове підроблення, за що передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *