Сколівський район на Львівщині та Міжгірський на Закарпатті з’єднають туристичною дорогою

        Сколівський район у Львівській області та Міжгірський район на Закарпатті, які розділяє адміністративна межа, з’єднають туристичною дорогою. Таке рішення прийняв голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль у ході робочої поїздки на Міжгірщину.
– У Львівській області є чудовий гірськолижний курорт Славське, але снігу там зазвичай менше, ніж на сусідній Міжгірщині. До мене звернулося керівництво Львівської ОДА з пропозицією з’єднати ці два райони ґрунтовою дорогою в районі с. Верхній Студений (Міжгірщина). Туристи, які зупиняються на турбазах Славського, зможуть їздити кататися на лижах до нас. Або приїжджати влітку на Синевирське озеро, в Бункер лінії Арпада та інші цікаві туристичні об’єкти. Львів’яни вже проклали ґрунтову дорогу до адміністративної межі із Закарпаттям. Тепер наша черга зробити таку ж дорогу довжиною 2,8 кілометра від околиці Верхнього Студеного. Вона значно скоротить час і відстань, адже тепер, щоб потрапити на автотранспорті зі Славського в Пилипець, туристам доводиться їхати через Нижні Ворота у Воловецькому районі й робити гак у 80 кілометрів. Розпорядження про будівництво дороги я віддам найближчим часом. Її відкриття значно пожвавить економіку як прилеглих сіл, так і сусідніх районів двох областей.

дорога

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *