Шимон каже, що прокурора Закарпатської області замовили

Сьогодні “Трибуна” повідомляла, що громадські активісти здійснили акцію з запуску обласного прокурора в небо.Таким чином ужгородці протестували проти бездіяльності керівництва прокуратури Закарпатської області.

Дісталося і заступнику обласного прокурора Івану Шимону, якого громадські активісти Олександр Пересоляк та Лариса Ступак назвали головним організатором тіньових схем.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області пошира свою версію події.

Сьогодні, перед прокуратурою Закарпатської області два десятка громадян влашували пікет з безпідставною вимогою «відставки» керівника облпрокуратури Володимира Янка, який сьогодні перебуває у відрядженні, адже бере учать у роботі першої всеукраїнської конференції працівників прокуратури.

Натомість до пікетувальників вийшов виконувач обов`язків прокурора Закарпатської області Іван Шимон, який пояснив їм, що переважна більшість названих ними кримінальних проваджень розслідується органами нацполіції та УСБУ в області, прокуратура ж здійснює у них процесуальне керівництво. Хід розслідування більшості з вказаних проваджень перебуває на особистому контролі у керівництва прокуратури області.

шимонТакож, Іван Петрович  наголосив, що частина з названих активістами кримінальних проваджень, через які вони висловлюють невдоволення діяльністю правоохоронців, наразі є закритими за відсутністю складу злочину, стосовно кількох  з них  вже є відповідні рішення суду, а інші на сьогодні перебувають на оскарженні в судах, що стосується решти проваджень, то розслідування по них тривають – призначено ряд експертиз.

На переконання в.о. прокурора  області Івана Шимона, подібні акції під стінами прокуратури є чиїмось замовленням, і вони аж ніяк не сприяють роботі прокуратури, натомість є нічим іншим, як тиском і намаганням впливати на роботу прокуратури, що заборонено Законом.

5

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “Шимон каже, що прокурора Закарпатської області замовили

  • 26.04.2016 at 19:48
    Permalink

    Шімон хабарник!

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *