Шкільні приміщення на Міжгірщині незаконно здавали в оренду

прокуратураЗ метою захисту державних та суспільних інтересів у сфері освіти, прокурором Міжгірського району заявлено чотири позовні заяви до Господарського суду Закарпатської області в інтересах Міжгірської районної ради до юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців про визнання недійсним договорів оренди нерухомого майна, а саме шкільних приміщень.

Як пояснив прокурор Міжгірського району Костянтин Цап, прокуратурою вивчено стан додержання в регіоні вимог законодавства щодо користування та розпорядження органами виконавчої влади, місцевого самоврядування майном, землями навчальних, оздоровчих, лікувальних та інших закладів для дітей. З’ясовано, що всупереч вимог Закону України «Про освіту», приміщення загальноосвітніх закладів (шкіл) району використовуються не за призначенням. Зокрема, у шкільних приміщеннях незаконно розмістили торгові точки та станції телефонного зв’язку.

Прокурор додав, що власником орендованих приміщень є територіальна громада, а управління комунальним майном здійснює Міжгірська районна рада. Саме тому, прокуратура і вступила на захист інтересів громади, – пише прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *