Шевченківські дні в Ужгородському ТЕК КНТЕУ (ФОТО)

До дня святкування 202 річниці від дня народження Т.Г. Шевченка в Ужгородському торговельно-економічному коледжі Київського національного торговельно-економічного університету серед студентів проводився конкурс на краще читання творів Великого Кобзаря.

Учасники зворушливо декламували присутнім та членам журі  твори поета: “Катерина”, “Тополя”, Гайдамаки”, “Причинна”, “Розрита могила”, “Сон” та інші.

Переможницею конкурсу читців стала студентка першого курсу “Туристичного обслуговування” Гартл Ніколь (викладач Сивоус М.Д.) за читання поеми “Гайдамаки” (уривок) “Гомоніла Україна”. Друге  місце розділили Гавран Віктор перший курс ТМС “Б” (викладач Барзул Я.В.) уривок із поеми ” І мертвим, і живим…” та Новікова Юлія перший ВХП “А” (викладач Грицищук Т.П. ) вірш”Тополя”. Третє місце зайняла Лізанець Тетяна перший курс ВХП (викладач Грицищук Т.П. ) поезія “Причинна”.

Слід відмітити, що всі присутні із заворожуючим захопленням слухали поезію Шевченка, а студенти  вміло від усього серця намагалися донести   слова Кобзаря , які актуальні для України та її народу, мабуть,   і сьогодні. Як приклад наводимо уривок з поеми “Гайдамаки”. Гомоніла Україна, Довго гомоніла, Довго, довго кров степами текла червоніла. І день і ніч гвалт, гармати; Земля стогне, гнеться; Сумно, страшно, а згадаєш – Серце усміхнеться …..

шевченко шевченко2 шевченко3

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *