На Закарпатті «Серце до серця» за 10 років закупило обладнання на 2 мільйони

23 березня в залі Вченої ради УжНУ відбувся круглий стіл «Серце до серця» – 10 років допомоги дітям», присвячений десятиліттю Всеукраїнського благодійного фонду. На заході прозвітували про фінал минулорічної акції і закуплене обладнання, про роботу за десять років та про старт благодійної кампанії 2016 року.  

Заступник обласного представника Фонду Христина Ярема прозвітувала про Х ювілейну акцію Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» – «Врятуй життя дитини», активна фаза якої тривала впродовж квітня 2015 року: «За результатами проведення благодійної акції в області було зібрано                             301062,50 гривень, що стало першим показником серед інших областей в Україні.  На зібрані в області кошти  закуплено і передано Обласній дитячій лікарні м. Мукачево реанімаційне обладнання:

– Перфузор Компакт, шприцевий інфузійний насос – 12шт.;

– Шприц Перфузор 50 мл. з голкою для забору медикаментів – 780 шт.».

Це обладнання дозує введення ліків немовлятам.

Під час круглого столу 23 березня обласні представники фонду «Серце до серця» передали сертифікат на обладнання головному лікарю обласної дитячої лікарні Євгену Євгеновичу Жупану. «Ми дуже вдячні волонтерам за ту допомогу, яку вони здійснюють. Без них нам було б набагато важче щодня рятувати життя нашим маленьким пацієнтам», – подякував головний лікар.

 

Обласний представник фонду та координатор акції на Закарпатті Яна Сидор розповіла про становлення та роботу крайового штабу Благодійного фонду «Серце до серця» впродовж 10 років.

За цей час координатори та волонтери працювали над популяризацією фонду, пошуку нових партнерів, збільшенням довіри до благодійного фонду «Серце до серця», а також креативно підходили до організації різноманітних творчих акцій.

Завдяки злагодженій роботі команди та активним волонтерам впродовж останніх п’яти років закарпатський штаб боровся за першість у рейтингу результативності й став кращим у 2015 році.

За словами Яни Сидор, за 10 років волонтери зібрали понад 2 мільйони гривень і закупили обладнання для обласної дитячої лікарні – слухові апарати, інсулінові помпи, операційне обладнання, офтальмоскоп тощо.

Важливо також, що волонтери фонду мають змогу розвиватися і зростати. Так, Яна Сидор від координатора штабу 2011 року стала заступником голови Управління Фонду; Христина Ярема – від волонтера до заступника обласного представника; Олександр Буксар – від кращого волонтера до координатора штабу волонтерів та проекту «Покойовий патруль» фестивалю «Woodstock UA» і т.д.

«Фонд – це можливість зробити щось корисне. Коли світ іде до прірви, ми мусимо робити маленькі, але добрі справи», – пояснив кращий волонтер минулого року Олександр Буксар, чим для нього є робота благодійника.

«За десятиріччя довіра до благодійного фонду «Серце до серця» зросла, закарпатці впізнають волонтерів із символікою фонду, а медичні заклади щорічно отримують нове, якісне обладнання, яке є необхідних для лікування та діагностики наших дітей», – резюмувала Яна Сидор.

Під час круглого столу обласний представник Благодійного фонду «Серце до серця» вручила подяки та «золоті серця» постійним партнерам акції та кращим волонтерам – департаменту освіти і науки, департаменту охорони здоров’я, управлінню молоді та спорту Закарпатської ОДА; Обласній дитячій лікарні м.Мукачево,  ДВНЗ «УжНУ», Студраді та Профкому вишу; студії сучасного танцю «Бліц», ПАДІЮНу, Ужгородському коледжу культури й мистецтв, Студрадам Мукачева, Берегова, Хуста та Ужгорода, волонтерам тощо. Кожен із присутніх мав можливість висловити свої міркування про Фонд та пригадати, якими були ці 10 років.

 

Наприкінці круглого столу Христина Ярема про анонсувала старт ХІ акції Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця», головною метою якої є збір коштів на придбання реанімаційного медичного обладнання для Закарпатської обласної дитячої лікарні. Триватиме цьогорічна кампанія з 1 по 24 квітня 2016 року.

«Старт акції традиційно відбудеться у вигляді велопробігу 3 квітня у неділю. Початок «Сердешного велопробігу» о 15:00. Збір біля Лінгвістичної гімназії в Ужгороді (набережна Незалежності).

Фінал акції заплановано на 24 квітня, де пройде марафон «Біжу заради здоров’я дітей» з попереднім стартом о 12:00, також організується «Містечко добрих сердець» на підтримку хворих дітей. Крім того, на тих вихідних триватиме масовий збір коштів у всіх містах Закарпаття», – розповіла заступник координатора акції в Закарпатті Христина Ярема.

серце

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *