Сергій Ратушняк запропонував Кравчуку застрелитися

ратушняк2Лідер “Нового Закарпаття” Сергій Ратушняк звернувся до першого Президента України, зрадника Леоніда Кравчука:” Так, що, Леонід Макарович, де наша ядерна зброя, як гарантія національної безпеки та суверенітету.

Чи ви вирішили, що народження перших мільярдерів Суркіса з Медведчуком є завершенням побудови незалежної України. Ви також здали с потрохами цементну, тютюнові галузі, всі чорноморські флоти… За що, як президент-зрадник, отримали хабаря – хатинку на Женевському озері.
Далі ваші наступники ще страшніше грабували, вбивали, гвалтували… Вони не зрадили вашим починанням. Результат – ми остання країна в Європі з купкою найбагатших олігархів.

Застріліться! І будьте ви прокляті!

Син українського народу Сергій Ратушняк

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

7 thoughts on “Сергій Ратушняк запропонував Кравчуку застрелитися

 • 01.03.2014 at 17:51
  Permalink

  Да “хитрый лыс” будь мужиком как им есть и тогда был генерал лейтенант ТОЛУБКО!

  Reply
 • 01.03.2014 at 18:09
  Permalink

  Ядерну зброю Сашку Білому? З глузду з’їхав?

  Reply
 • 01.03.2014 at 18:38
  Permalink

  присоединяюсь к посту от имени Юго-Востока в части, касающейся никчемности першего презика. Кравчук – старая шлюха, сделавшая нищими миллионы людей. Когда он сдохнет, по нему никто не заплачет.

  Reply
 • 01.03.2014 at 18:45
  Permalink

  Вы проклятые бандеровцы заварили эту кашу-все вам неймется. Кушайте теперь то, что наварили

  Reply
 • 02.03.2014 at 05:10
  Permalink

  Мы не бандеровцы мы жители Украины которые хотим сами выбирать свое будущее в том числе и говорящих на русском языке, а Путин преступник попирающий права граждан Украины и нету никакого переворота, президент Украины который сутки не отвечал на звонки и самоустранился был смещен

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *