Сергій Ратушняк запропонував Кравчуку застрелитися

ратушняк2Лідер “Нового Закарпаття” Сергій Ратушняк звернувся до першого Президента України, зрадника Леоніда Кравчука:” Так, що, Леонід Макарович, де наша ядерна зброя, як гарантія національної безпеки та суверенітету.

Чи ви вирішили, що народження перших мільярдерів Суркіса з Медведчуком є завершенням побудови незалежної України. Ви також здали с потрохами цементну, тютюнові галузі, всі чорноморські флоти… За що, як президент-зрадник, отримали хабаря – хатинку на Женевському озері.
Далі ваші наступники ще страшніше грабували, вбивали, гвалтували… Вони не зрадили вашим починанням. Результат – ми остання країна в Європі з купкою найбагатших олігархів.

Застріліться! І будьте ви прокляті!

Син українського народу Сергій Ратушняк


Loading...

Comments:

7 Responses

 1. Наталия сказав:

  Мы не бандеровцы мы жители Украины которые хотим сами выбирать свое будущее в том числе и говорящих на русском языке, а Путин преступник попирающий права граждан Украины и нету никакого переворота, президент Украины который сутки не отвечал на звонки и самоустранился был смещен

 2. Олег Викторович сказав:

  Вы проклятые бандеровцы заварили эту кашу-все вам неймется. Кушайте теперь то, что наварили

 3. МЪ сказав:

  присоединяюсь к посту от имени Юго-Востока в части, касающейся никчемности першего презика. Кравчук – старая шлюха, сделавшая нищими миллионы людей. Когда он сдохнет, по нему никто не заплачет.

 4. Гість сказав:

  Ядерну зброю Сашку Білому? З глузду з’їхав?

 5. Андрей сказав:

  Да “хитрый лыс” будь мужиком как им есть и тогда был генерал лейтенант ТОЛУБКО!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × three =