Сергій Ратушняк розвінчав “каналізаційний” компромат ужгодського ЄЦу

ратаСергій Ратушняк дав відповідь медіа  Єдиного Центру, які звинуватили його бізнес-структуру у неіснуючих гріхах.

Сергій Ратушняк: Про політику ЕЦ в каналізації.
Вражає цинізм і сморід від ЕЦунів в нашому краї.
З 1922 року в парку “Підзамковий” працював відкритий басейн. 50 років експлуатувала радянська влада, 15-ть років безкоштовно користувався Ващук, вже понад п’ять років як я вклав мільйони в повну реконструкцію, оновлення, будівництво і технології очистки води. Включаючи сотні метрів заміни внутрішніх мереж. Аж зараз вибори. І тут гівнюки-ЕЦуни знаходять ЗА МЕЖАМИ території парку якийсь колодець з якимись стоками і вішають на мене.
97 років ця ливнєва труба всіх влаштовувала, а перед виборами – караул, рятуйте!
Гівнюки. В мене договір з “Водоканалом” про водопостачання і водовідвід. Я плачу і за воду і за стоки. Що з ними робить і має робити “Водоканал”, – до них і питання. Я, як і левова частка, порядних громадян і юр.осіб, сплачує за послуги монопольного надавача послуг. Тут щось за межами моєї території трапляється і піднімається ґвалт з політичним підтекстом і смердотою. Такуж відповідальність несуть ВСІ мешканці міста за стан стоків і мереж за межами своїх осель і дворів. Т.б. – НІЯКУ.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *