Семеро шріланкійців та один афганець намагалися потрапити до Європи через Закарпаття без жодних документів

кордонУ Закарпатській області на кордоні з Угорщиною було затримано вісім незаконних мігрантів – 7 громадян Шрі-Ланки та один громадянин Афганістану. Про це повідомляє Державна прикордонна служба.

Згідно з повідомленням, незаконні мігранти пересувалися маленькими групами. Так, спочатку прикордонники затримали 3 громадян Шрі-Ланки, яким до кордону з Угорщиною лишалося дійти 30 метрів. Згодом на цьому ж напрямку спинили ще двох громадян зі Шрі-Ланки. Опісля цього затримали одного афганця. І наостанок службовий собака вивів прикордонників на слід ще двох шріланкійців.

“Усі затримані чоловіки жодних документів при собі не мали… “Мандрівники”, яким було від 23 до 60 років, розповіли, що, аби  потрапити до країн ЄС, в середньому їх подорож коштувала 3 тисячі доларів за кожного”, – зазначається у повідомленні.

Прикордонники припускають, що скоріш за все вже на підступах до країн ЄС організатори переправки незаконних мігрантів розділили їх на невеликі групи, щоб збільшити шанси в перетині кордону. Проте втілити такий задум їм не вдалося.

Наразі затриманих доставлено до прикордонного підрозділу для складання процесуальних документів. Крім того тривають заходи з пошуку та встановлення осіб причетних до організації незаконної подорожі мігрантів.

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *