Селяни заблокували рух лісовозів в Кобилецькій Поляні (ФОТО)

Сьогодні, 10 березня, в смт.Кобилецька Поляна Рахівського району мешканцями села було заблоковано рух транспорту в напрямку лісу, жодного лісовоза селяни  не випускають. Про це “Трибуну” інформують з місця події власні джерела.
Люди виступають проти свавілля директора ДП”Великобічківське ЛМГ” Ю.Сойми, в тому числі за його браконьєрство, яке управління лісового та мисливського господарства в Закарпатській області на чолі із Валерієм Мургою  спустило на гальмах.
Головна вимога протестуючих, відставка директора лісгоспу Юрія Сойми.
кобилецька кобилецька2 кобилецька3 кобилецька4
Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

8 thoughts on “Селяни заблокували рух лісовозів в Кобилецькій Поляні (ФОТО)

 • 10.03.2016 at 22:48
  Permalink

  Селяни -селянами,Пукмани точно селюки необтесані,но хитрі аж пиз…ць.Но як говориться на хитру мавпу є свій Мауглі з винторезом.Доіграються…..селян шкода ,ігра не їхня.

  Reply
 • 11.03.2016 at 11:21
  Permalink

  Капець як копнути на злолія то зразу всі на когось ярлики вішають!

  Reply
 • 11.03.2016 at 20:57
  Permalink

  Точно ,капець,проїзжали сьогодні повз так звану “блокаду”-на манежі одні сільські наркомани,факт.Один Джуган чого важить!А під вечір “натхненники блокади”привезли випивку з ковбасою,а остальне у” Пяного сектора ” з собою. Цілий день,цирк на дроті. Диригентам сего дійства-зачот!!!

  Reply
 • 13.03.2016 at 20:48
  Permalink

  Правильно роблят шо,блокують,давно пора!Ціни вже підскочили,до космічного рівня,в 5000 гривень за ЗІЛА 131.То ви скажіть шановні,бабка за свою пенсію,в 1086 гр.як може собі дозволити купити???І враховуючи на нашій Украіні,такий тяжкий економічний стан,плюс війна на сході,і звичайно безробіття.В той момент коли,вночі із супроводом НЕЛЕГАЛЬНО вивозять,тисячі кубів лісу,то це нормальне явище ТАК??Чому в той момент камери не підключають в поліціі???Вони іх включають коли декілька лісовозів,везуть ліс у план!!!З ЦИМ ТРЕБА,І МИ ПРОСТО ЗОБОВЯЗАНІ БОРОТИСЯ,А НЕ СИДІТИ СКЛАВШИ РУКИ!!!

  Reply
 • 13.03.2016 at 22:51
  Permalink

  А коли вони були дешеві??? Майже риторичне запитання. Зіл-131 з дровами під 10 складометрів коштував 150-200 дол при бувшому “хозяїні” лісгоспу-так і залишилася на сьогодні.Запит породжує пропозицію,попробуйте некупувати-може і ціна впаде до 100 грн за 1 м.куб.Дехто тут нагадує того Коморашика ,який теж знявся в ролику проти “дорогих дров”,хоча сам забув за якими цінами продавав ним же вкрадений ліс і дрова.Память коротка ,шкода таким лізти на барикади під прапорами України і ПС .Люди добре памятають ,хоча і ведуться на всякі циркові вистави .Думаєте повернуться ті .хто диригує так званою “блокадою”-ціни стануть реальними?Правда ,риторично…ті ж самі граблі..

  Reply
 • 14.03.2016 at 15:29
  Permalink

  так воно так,але доступу до лісу коли був Комараш було більше

  Reply
 • 15.03.2016 at 10:28
  Permalink

  Кому??????!Коморашикові і оних з ним,особливо в Крайню ріку!Ви про,що?Агонія бувших і тупість та жадність теперешніх-нутро всього процесу по “відновленню справедливості”в Кобилецькій Поляні.”Хліба і видовщ” в одні руки не вийде, одним “хліб”,”видовища “-іншим.

  Reply
 • 16.03.2016 at 23:17
  Permalink

  Сче у Кобилецькій Поляні,а саме у селищній раді,затаівся дуже популярний земельний ЗЛОДІЙ,ВСІХчасів.ТИМЧАК ЮРІЙ.Який попродав всі,земельні ділянки які тільки зміх.А Полянські люди стоять у чергах сче з 90-тих років по сьогодні,ініяк неможуть дістати,своє приналежне.В той час,коли у нього самого,ПРИВАТИЗОВАНО 17-ЦЯТЬ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК У КОБИЛЕЦЬКІЙ ПОЛЯНІ! УЯВІТЬ СОБІ ЛЮДИ ДОБРІ!Та його вже вікома треба ГНАТИ В ШИЮ,ЗЛОДЮГУ ПРОДАЖНОГО!Невже нема,ЗАКОНОПОСЛУШНИХ КАНДИДАТІВ?????????????????

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *