Секретаря Ужгородської міськради Андріїва зобразили на “кривавих” грошах (ФОТО)

Про це повідомляє видання Заголовок.

У самому центрі міста невідомі розкидали «купюри» номіналом 500 і 200 гривень від кандидатів на посаду міського голови Ужгорода.

Зокрема, листівки із негативною інформацією про кандидатів та прямою вказівкою на те, що вони, нібито, займаються підкупом виборців, з’явилися на вулиці Духновича та Капітульній. Скоріш за все, що «купюри» були розкидані з автомобіля.

На «купюрі» номіналом 500 гривень зображений Богдан Андріїв. На листівці вказано, що «він – член СДПУ(о), ЄЦ, Партії Регіонів, «Віродження», фінансував тітушок та разом з Ковачем отримує по 20 грн з кіловату електроенергії».

андріїв

На «купюрі» номіналом 200 гривень зображені одразу двоє кандидатів у мери: Володимир Чубірко та Іван Волошин, першого назвали «холуєм та членом організованого злочинного угрупування ЄЦ» і має «завдання залишити Ужгород під Балогою», а другого – «кримінальним авторитетом» і «організатором крадіжки «Корони».

чубірко

«Гроші» ніби заляпані кров’ю та містять заклик: «Бери! Йсе гроші крадені в тебе!».

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *