Щоб уникнути призову мешканці Закарпаття тікають за кордон

арміяЗаступник голови Служби безпеки України Віталій Яловенко заявив про критичну ситуацію з черговою хвилею мобілізацією в окремих регіонах, зокрема, Чернівецькій і Закарпатських областях.

Про це він сказав сьогодні у Львові на нараді, яку Президент України Петро Порошенко проводив із керівниками силових структур та правоохоронних органів прикордонних областей Західної України.

За його словами, одним із напрямків боротьби із корупцією є супровід виконання оборонно-мобілізаційних завдань. “Мусимо визнати, що у той час, коли в зоні АТО ми бачимо масовий героїзм українських воїнів-патріотів, відбуваються непоодинокі випадки переховування закордоном призовного контингенту, у тому числі із використанням незаконно отриманих документів суміжних країн та під приводом заробітків”, – додав Яловенко.

Він зауважив, що виїзд призовників з України мав би бути під особливим контролем.

“Наростання думки серед населення про чужу війну пов’язане з перебуванням у західних регіонах переселенців із Донбасу, мовляв, “самі не хочуть воювати, а замість них треба захищати їх землю”, – зауважив заступник голови СБУ.

За його словами, з початку року СБУ порушила 30 кримінальних проваджень за отримання неправомірної вигоди посадовцями, які організовують призов.

ipress.ua

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *