Ще в одному селі на Рахівщині намагаються “продавити” міні-ГЕС (фото)

Сьогодні в с.Видричка що на Рахівщині голова села провів, так звані, громадські слухання (хоча можна назвати не громадські слухання а слухання окремих осіб) з приводу будувати в с.Видричка міні ГЕС чи ні. 

видричка

На них були присутні аж 39чоловік(працівники пожежної частини, сільської ради, дитячого садка, вчителі школи, лісники та “свої” депутати), тобто аж 1% від населення. З 39ти голосуючих чоловік було більше 5 -ти чоловік які не є мешканцями села а лише працюють в селі.  38 голосами надали дозвіл на будівництво міні ГЕСу.  Ось так голова села по “демократичному”, одним відсотком населення вирішив долю за всіх 100% населення.

Микола Кокіш-Мельник

видричка2

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “Ще в одному селі на Рахівщині намагаються “продавити” міні-ГЕС (фото)

  • 27.06.2013 at 08:16
    Permalink

    люди,схаменіться:від кого ви ждете розумних рішень.Хіба не ви голосуєте за Шемоту-чмо,цього дауна,морального урода.А ГрапенюкМ.Ю.? Іуда,який зрадив свою сім*ю,зрікся рідного сина,прибився до жіночки,яку вже хто тільки не любив,дуже любить її байстрюка…Це люди без моралі,без совісті,у них немає нічого святого,їм би ще встигнути вкрасти…Думайте,думайте,все залежить від вас.Ви громада,ви велика сила,починайте діяти.

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *