Ще раз про ужгородських студентів, що стали “хвойдами”

іннаПро це в мережі Фейсбук пише громадський активіст Інна Конар.

Наразі ФБ повний обурених постів про продажність нашого народу і зневагу до тих подій що відбувались в 2013-2014р році у Києві на Майдані, попрання тисячі смертей людей, котрі воювали та воюють за Україну, за нас.

Ужгородці в черговий раз продали за бесцінь свої голоси, продали своє місто за 8 коп в день, продали майбутнє своїх дітей, можливість щось  змінювати на краще.

Завтра ці ж ужгородці будуть усіх поливати брудом, кричати, що зневірились у всьому, що усі злодії і хапуги.

Пишете забрати паспорти у пенсіонерів і не давати їм можливість “робити” вибори та руйнувати Ужгород?

А Ви знаєте, що наше “майбутнє”, наші ” свідомі та активні” студенти голосували за гроші?
Проти трьох, пійманих на горячому при фотографувані бюлетеня у кабінці, навіть порушили кримінальні справи.
І явка була на студентськіх дільницях УжНУ більше 60%!

Тобто ці діти уже сьогодні стали  “хвойдами” і готові торгувати собою, своїм майбутнім, майбутнім ужгородців, України.

Ще один момент: ці студенти, які вирішують долю Ужгорода, не є ужгородцями і прописані тимчасово в гуртожитках. Тому і не переймаються занедбаністю обласного центру та жебрацькими умовами життя його мешканців.

А тепер про пенсіонерів.
Хтось із них можливо і дійсно взяв гроші, але серед них є чимало людей із стержнем, котрі і на Майдан готові були їхати, і на Схід, і твердо відстоюють свої позиції.

Скупщики голосів робили ставку на маргіналів, на п’яниць, на безробітних тощо. Ними наповнювали списки “свого елелекторату” колишні регіонали (Відродження, Опозиційний блок, Наш край). Їх у день виборів примусово пакували в машини і возили та вигружали групами під дільницями, аби забезпечити явку запроданців та змусити тих голосувати.

Ба, більше!
Один із представників Відродження мені в лице кинув, що навіть поблизу мене є людина з вищою освітою, котра щодня ходить на роботу, заробляє в місяць більше 3000грн і котра разом із чоловіком голосували за 500грн. Я то все гадала,  чого вона очі почала ховати при зустрічах та почуває себе некомфортно при спілкуванні.

Продажність і байдужість поступово стає ментальною рисою українців, все далі розростається та пускає свої корені і щедро живиться та холиться тими, що тепер керуватимуть містом, прийматимуть якісь рішення щодо його долі, його життя.

І ще одне!
Ті, які зараз активно пишуть у ФБ, що треба знищувати бюлетені (у другому турі), теж працюють на Андріїва та скупщиків голосів! Оскільки такі знищені бюлетені не враховуються в результат жодному кандидату, але враховуються в ЗАГАЛЬНУ кількість та впливають на процентні співвідношення.

Саме знищені бюлетені тими, хто себе вважає “свідомим” багато у чому знищили шанси партій та кандидатів, котрі працювали чесно. Ці знищені бюлетені  допомогли перемогти на виборах скупщикам голосів від Відродження, вплинувши на відсоткові співвідношення!!!  Тому що рахується кількість виданих бюлетеней, а не кількількість проголосованих.

У тому що Ужгород став містом, котре в черговий раз продалось, мов дешева “хвойда”, винні не лише маргінали, студенти, скупщики голосів, а й ті “свідомі” виборці котрі нищили бюлетені, або ж  взагалі не прийшли  на виборчі дільниці і цим сприяли та фактично  підтримали  Відродження та повернення регіоналів до влади, зруйнували те, заради чого відбувся Майдан та загинули сотні людей !

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

2 thoughts on “Ще раз про ужгородських студентів, що стали “хвойдами”

 • 29.10.2015 at 16:33
  Permalink

  У Мукачеві у державному університеті ректор Щербан порушила виборче законодавство, примушуючи викладачів, а ті в свою чергу студентів, котрі прописані в гуротожитках мду, проголосувати саме за ректора кандидата на її окрузі, куди відноситься і гуртожиток МДУ ? Навіть 3-х разове харчування в столовій універу було забезпечено студентам, які прописані в гуртожитку і не поїхали додому на вихідні, за чий рахунок???. Майже більшість працівників і викладачів були задіяні в протиправній акції підкупу, шантажу та грубого використання ректором адмінресурсу,коштом бюджетних грошів,силами працівників МДУ та технічного персоналу. Ректор дійшла до того абсурду, що викладачам наказувала щоб студенти на телефон зафіксували свій вибір на користь ректора, а куратори в понеділок мали їй прозвітуватися. Думаю коментарі зайві… Правоохоронні структури мають перевірити грубі факти, які озвучують між собою як викладачі, студенти вузу так і кандидати з інших дільниць? Закони для всіх однакові! Ректори за подібні зловживання мають бути звільнені з посад. Куди дивиться міністр Квіт?
  А хтось іншого чекав? До влади рвуться особи з купленими дипломами, купленими докторськими ступенями, інтелігентності НУЛЬ! шахраї і випадкові особи! але, яка держава, така і влада.яка влада, така і держава.

  Reply
 • 29.10.2015 at 20:45
  Permalink

  В Ужгороді ситуація з виборами побила усі рекорди, навіть гірша ситуація ніж була у Мукачеві у 2004 році..Лиш би гіршого не було. Бо уже подуріли із тою владою.

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *