Ще раз про ужгородських студентів, що стали “хвойдами”

іннаПро це в мережі Фейсбук пише громадський активіст Інна Конар.

Наразі ФБ повний обурених постів про продажність нашого народу і зневагу до тих подій що відбувались в 2013-2014р році у Києві на Майдані, попрання тисячі смертей людей, котрі воювали та воюють за Україну, за нас.

Ужгородці в черговий раз продали за бесцінь свої голоси, продали своє місто за 8 коп в день, продали майбутнє своїх дітей, можливість щось  змінювати на краще.

Завтра ці ж ужгородці будуть усіх поливати брудом, кричати, що зневірились у всьому, що усі злодії і хапуги.

Пишете забрати паспорти у пенсіонерів і не давати їм можливість “робити” вибори та руйнувати Ужгород?

А Ви знаєте, що наше “майбутнє”, наші ” свідомі та активні” студенти голосували за гроші?
Проти трьох, пійманих на горячому при фотографувані бюлетеня у кабінці, навіть порушили кримінальні справи.
І явка була на студентськіх дільницях УжНУ більше 60%!

Тобто ці діти уже сьогодні стали  “хвойдами” і готові торгувати собою, своїм майбутнім, майбутнім ужгородців, України.

Ще один момент: ці студенти, які вирішують долю Ужгорода, не є ужгородцями і прописані тимчасово в гуртожитках. Тому і не переймаються занедбаністю обласного центру та жебрацькими умовами життя його мешканців.

А тепер про пенсіонерів.
Хтось із них можливо і дійсно взяв гроші, але серед них є чимало людей із стержнем, котрі і на Майдан готові були їхати, і на Схід, і твердо відстоюють свої позиції.

Скупщики голосів робили ставку на маргіналів, на п’яниць, на безробітних тощо. Ними наповнювали списки “свого елелекторату” колишні регіонали (Відродження, Опозиційний блок, Наш край). Їх у день виборів примусово пакували в машини і возили та вигружали групами під дільницями, аби забезпечити явку запроданців та змусити тих голосувати.

Ба, більше!
Один із представників Відродження мені в лице кинув, що навіть поблизу мене є людина з вищою освітою, котра щодня ходить на роботу, заробляє в місяць більше 3000грн і котра разом із чоловіком голосували за 500грн. Я то все гадала,  чого вона очі почала ховати при зустрічах та почуває себе некомфортно при спілкуванні.

Продажність і байдужість поступово стає ментальною рисою українців, все далі розростається та пускає свої корені і щедро живиться та холиться тими, що тепер керуватимуть містом, прийматимуть якісь рішення щодо його долі, його життя.

І ще одне!
Ті, які зараз активно пишуть у ФБ, що треба знищувати бюлетені (у другому турі), теж працюють на Андріїва та скупщиків голосів! Оскільки такі знищені бюлетені не враховуються в результат жодному кандидату, але враховуються в ЗАГАЛЬНУ кількість та впливають на процентні співвідношення.

Саме знищені бюлетені тими, хто себе вважає “свідомим” багато у чому знищили шанси партій та кандидатів, котрі працювали чесно. Ці знищені бюлетені  допомогли перемогти на виборах скупщикам голосів від Відродження, вплинувши на відсоткові співвідношення!!!  Тому що рахується кількість виданих бюлетеней, а не кількількість проголосованих.

У тому що Ужгород став містом, котре в черговий раз продалось, мов дешева “хвойда”, винні не лише маргінали, студенти, скупщики голосів, а й ті “свідомі” виборці котрі нищили бюлетені, або ж  взагалі не прийшли  на виборчі дільниці і цим сприяли та фактично  підтримали  Відродження та повернення регіоналів до влади, зруйнували те, заради чого відбувся Майдан та загинули сотні людей !

Loading...