СБУ затримало двох закарпатських прокурорів

сбуЯк стало відомо виданню “Трибуна”, сьогодні співробітниками Служби безпеки України, на значному хабарі,були затримані працівники прокуратури Закарпатської області, начальник відділу правозахисної діяльності, протидії корупції та злочинності у сфері транспорту   Попович Олег Ігоревич та закарпатський прокурор з нагляду за додержанням законів у транспортний сфері Сєхін Ігор Сергійович.

Невідомо з якою метою вказані особи були вивезені за межі Закарпатської області. Складається враження, що справу намагаються спустити на гальмах, як і у випадку із затриманням колишнього першого заступника прокурора Закарпатської області Віталія Мухіна.

Виданню хочеться почути коментар з цього приводу від начальника СБ України в Закарпатській області Віктора Любенкова.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

4 thoughts on “СБУ затримало двох закарпатських прокурорів

 • 07.05.2014 at 22:13
  Permalink

  прокурорские твари! Страна воюет, а они продолжают грабить.

  Reply
 • 07.05.2014 at 22:40
  Permalink

  Наверно одной партией отправят, вместе в руководителем МВД Одессы, Донецка, Луганска. Денег должно хватить. Господи ! Очисти нашу Украину от этих уродов. Стыдно перед Небесной Сотней, они сделали выбор. Майдан должен стать неотъемлемой частью местного самоуправления, государство должно обеспечить реальную и постоянную коммуникацию между гражданами и всеми органами государства и местных властей. В противном случае – Украина будет не жить, а выгорать.

  Reply
 • 08.05.2014 at 01:47
  Permalink

  надо ужесточить наказания за коррупцию в силовых и госс. структурах вплоть до расстрела. нафиг нам такие на службе нужны

  Reply
 • 13.05.2014 at 09:13
  Permalink

  В м.Тернопіль проживає сім`я Попових, батько,син та мати-шахраї. Які є спільниками затриманого прокурора Закарпаття,Поповича Олега Ігоровича. Вони ляхом обману забирають в людей квартири та гроші. Неодноразово люди писали заяви в міліцію і прокуратуру,та справи по них закривають. Тому,що вони мають “покровителя” – працівника прокуратури (м.Ужгорода) який є жителем м.Тернопіль – Поповича О.І,який вирішує всі питання за гроші.

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *