СБУ та УМВС займуться масовим підкупом, який запустив мукачівський нардеп

Останні кілька днів темою №1 в Закарпатській області є заява, зроблена губернатором Геннадієм Москалем з приводу масового підкупу виборців у регіоні. Призначений нещодавно голова Закарпатської ОДА, якого сюди привело одне чітке завдання – не дати Віктору Балозі та Єдиному Центру перемогти на місцевих виборах – схоже, доволі непогано його виконує.

У понеділок Геннадій Москаль направив керівникам обласних управлінь МВС, СБУ та прокурору області офіційне звернення з вимогою не допустити на майбутніх місцевих виборах масової скупки голосів.

«На адресу Закарпатської облдержадміністрації надходять звернення громадян про те, що в області під час виборчих кампаній протягом тривалого часу відбувається скупка голосів, — йдеться у зверненні. — Виборцям масово роздають гроші з тим, щоб вони голосували за кандидатів від партії «Єдиний центр». Направляю вам список осіб, мешканців Виноградівського району (всього 32 осіб), котрі, за повідомленням авторів звернення, займаються підкупом виборців, чим скоюють злочин, передбачений ст. 160 Кримінального кодексу України.

Прошу вважати мій лист повідомленням про вчинення кримінального правопорушення, внести його до Єдиного реєстру досудових розслідувань і відкрити кримінальне провадження, в ході якого провести комплекс гласних і негласних слідчих дій, ретельно перевірити надані факти і у випадку їх підтвердження притягнути винних до кримінальної відповідальності.

Списки мешканців інших районів Закарпаття, котрі займаються підкупом виборців, будуть надані в майбутньому. Вимагаю від усіх силових структур забезпечити проведення виборів у строгій відповідності до законодавства, а не «по-закарпатськи» — з масовою скупкою голосів», — йдеться в повідомленні прес-служби ОДА.

Балогівська партія одразу звинуватила ненависну собі владу у веденні брудної кампанії із дескридитації ЄЦу та його керманича Віктора Балоги та звернулася до «правоохоронних органів з закликом не виконувати завідомо злочинні вказівки».

Вочевидь, це звернення було спровоковано тим фактом, що звинувачення, які прозвучали з вуст Геннадія Москаля, а також докази, надані ним, були більш ніж правдивими та переконливими. Буквально на наступний день після заяви губернатора, журналісти опублікували і скандальний список людей, котрі відповідали за підкуп виборців на користь Єдиного Центру. Знайшлися навіть непідконтрольні Віктору Балозі видання, які наважилися опублікувати скани документів. Зараз, скоріш за все, цими людьми вже займаються правоохоронці. Відтак Віктору Балозі доведеться в екстреному порядку будувати нову передвиборчу сітку, яка забезпечить йому хоча б мінімальний результат 25 жовтня.

Окрім того, на Балогу продовжують тиснути, так би мовити, по інших «фронтах». Після скандального голосування за децентралізацію депутат втрачає підтримку в районах і підготовка до виборів стає все проблемнішим процесом. Експерти ж в один голос заявляють, що політичному проекту під назвою «Віктор Балога» потроху приходить кінець. Місцеві вибори політик ще проведе. А ось його майбутнє після – під великим питанням.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “СБУ та УМВС займуться масовим підкупом, який запустив мукачівський нардеп

  • 10.09.2015 at 21:42
    Permalink

    балога має усвідомити, що його карєра добігає кінця. Ну не можна сто років одному жулику балозі і його бандюкам бути при владі, все узурпувати, всіх раком нагинати, залякувати, відбирати, прибирати, віджимати, неугодних звільняти з тріском, тих хто сміє заперечувати-убрати без повернення та оскаржування. Перед кожними виборами іде потужна агітація, примусово під контролем керівників державних і бюджетних установ, лікарі, вчителі, соціальні працівники, відповідно їх підлеглі під шантажем та погрозами про звільнення погоджуються віддати свої голоси за того, хто для них «цар і бог». Приниження та знищення людської гідності, знищення моральних цінностей, підміна понять, тотальна корупція у всіх державних органах влади, контроль над усіма державними установами та їх бюджетними потоками і це не увесь перелік діяльності нардепа ” благодійника” і “мецената”, який введенням платної медицини для мукачівців, прискорить їх скоріше вимирання за мінімальні пенсії і платні.
    За усі скривджені долі балоги мають покаятися перед народом, який вони зрадили!

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *