СБУ не могла завадити виїзду закарпатського нардепа Ланя за кордон (ВІДЕО)

У Службі безпеки України не виключають, що народний депутат України Михайло Ланьо (група “Воля народу”) міг виїхати за кордон. Про це на брифінгу в Києві заявила речник СБУ Олену Гітлянську, повідомляє “Інтерфакс-Україна”.

ланьо“Це питання швидше до прикордонної служби. Єдине, що можемо сказати у відповідності зі статусом народного депутата, без подання Генпрокуратури і рішення Верховної Ради і СБУ, і інші правоохоронні органи не можуть відносно нього приймати ніяких процесуальних дій. Тому така можливість (перетину кордону України – ред.) не виключається”, – заявила вона.

Раніше сьогодні кореспондент в ефірі телеканалу “112 Україна” з посиланням на власні джерела заявила, що Ланьо виїхав за кордон через КП “Лужанка”, тобто він перетнув українсько-угорський кордон.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “СБУ не могла завадити виїзду закарпатського нардепа Ланя за кордон (ВІДЕО)

  • 24.07.2015 at 18:52
    Permalink

    а як СБУ може завадити виїхати у Європу вору в законі чи кримінальному бандитові? Та люде говорять по межи собов, ош най бися у тот день коли ся стріляли у Мукачеві, най би позабивали тих сами главних контрабандстів, нардепів, які межи собов не поділили границю, менше менінігту людям би било, а так люди живуть фурт у страху, бо воєнні по варишу їздять як на біцігльох. Што зробили жівани із мирними людьми за что они мавуть страдати жителі городів і сіл? Се позор, а тепер усі упустять і нико не понесе отвіт. Вот така правда в Україні.

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *