Розстріляно екс-начальника закарпатського УБОЗУ

кулітка

Сьогодні, 25 березня, у Запоріжжі невідомі обстріляли екс-начальника УБОЗ УМВС у Закарпатській області Миколу Кулітку. Як повідомляють журналісти ТСН, 45-річний чоловік загинув від отриманих травм. За попередніми даними, стріляли з автоматичної зброї. За інформацією місцевих ЗМІ, у колишнього міліціонера 6 кульових поранень, із яких два – у голову.
Повідомляє ТСН.

Раніше “Трибуна” писала, що бандити Захарченка повертаються на Закарпаття (ДОКУМЕНТ), тоді Запорізький окружний адміністративний суд поновив свого земляка Миколу Кулітку на посаді начальника УБОЗ УМВС України в Закарпатській області.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “Розстріляно екс-начальника закарпатського УБОЗУ

  • 26.03.2016 at 21:21
    Permalink

    шо люди пишуть правду? бо вона очі коле.се правда кіть пишуть.А ше хочу уповісти за того перевертня Работінського убозовця з Мукачева, який роками при пагонах і нись кіть робить у органах, та вун давно має сидіти пожиттєво у тюрмі. Ті мільярди награбовані і “зароблені” нечесно на кордонах на контрабанді про шо пишуть люди то є правда! Роками знають за цих Работінських, куліток, дешків, усіх не перерахувати, ціла система бандитів у погонах роками грабуваи, були співучасниками контрабандних схем, рекету, залякування, особливо за роки у Берегові, в убозі , кордони були їхніми приватними вотчинами, робочі дні починалися із сводок переправленої контрабанди в різних місцях кордону у Закарпатті. Про той ужас, шо робив Роботінський і його кампша роками і його вищі начальники з людьми, описати не можна! люди пропадали без вісти, ставали жертвами перевертня Роботинського, вони на контрабандних грошах покупували маєтки вілли в угорщині, що сусіди мадяри кажуть коли там купили хижі, думали шо то якісь президенти чи міністри іноземні, А то закарпатські менти перевертні там собі логова накупили. Скільки торгових центрів ?А в мукачеві Робот які хижі має, живе у віллі у центрі за зеленим базаром у мукачеві, у три поверхи, матері своїй хворій тоже хижу одгрохав на Одеській з памятником діві марії прямо у дворі, це йому не поможе, за комерцію перерахувати всього не можна, ресторани, басейни термальні, магазини, розважальні центри, виробництво, усюди власність або в долі. Але ще мало люди пишуть про цих покидькув у різних ЗМІ, їх треба судити військоим трибуналом і приговорити до пожиттєво!

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *