Розбиті вщент мукачівські вулиці можна використовувати хіба під танкодром, – Москаль

– Мукачівська мерія пише неграмотні листи в прокуратуру щодо ремонту Берегівського мосту, який сама ж довела до аварійного стану, тоді як у місті купа розбитих ущент вулиць, – заявляє голова ОДА Геннадій Москаль.

– У цьому я переконався особисто під час поїздок у Мукачево. Ось фото лише деяких із цих вулиць, які можна використовувати хіба під танкодром: Виноградна, Суворова, Марка Вовчка, Кооперативна, Берегівська-об’їзна, Крилова, Білоруська, Сороча (яка веде на кладовище), Римського-Корсакова (де знаходиться станція швидкої допомоги), Зелена, Бурча… Усі ці вулиці (деякі в центральній частині Мукачева) знаходяться на балансі міста, мешканці багатьох із них десятиліттями звертаються в мерію з проханнями провести хоч якийсь елементарний ремонт. У відповідь – нуль реакції.
Зате щодо Берегівського мосту, конструкції якого теж знаходяться на балансі міста, і через аварійність яких нищиться асфальтне покриття, – звернення в прокуратуру! Подивіться на те, що робиться у вас під носом, і візьміться за якусь елементарну роботу, а не перекладайте відповідальність за свою некомпетентність, лінь і бездіяльність на обласну держадміністрацію.

дорога м дорога м2 дорога м4 дорога м5

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *