//Росія намагається взяти під контроль Світовий Конгрес Русинів

Росія намагається взяти під контроль Світовий Конгрес Русинів

ГецкоПро це йдеться у листі на адресу видання “Трибуна” президента Клубу молодих русинів «Нова Русинія» Івана Русняка

ВИСОКОШАНОВАНІ ГОЛОВО,  ДЕЛЕГАТИ ТА ГОСТІ 13 – ГО СВІТОВОГО КОНГРЕСУ РУСИНІВ!

Звертаюсь до ВАС за дорученням Клубу молодих русинів «Нова Русинія», яких, як і мене особисто, турбують спроби силової дестабілізації ситуації в Закарпатті з боку Російської Федерації та втягування в цей процес окремих представників т.зв. радикального крила русинського руху.

Та більше того, нам стало відомо, що Москва з усіх сил намагається забезпечити собі контроль за рішеннями у Світовому Конгресі Русинів, очолюваному шанованим нами Дюрою Папугою. Для цього, Росія робить все можливе і неможливе, щоб включити до складу членів Світового Конгресу зорганізовану російськими спецслужбами Міжрегіональну громадську організацію «Об’єднання русинів» з м. Москви.

У спілкуванні з делегатами Конгресу, нам стало відомо, що їм пропонуються гроші та інші преференції за голосування за російську організацію. Це дуже небезпечний прецедент для авторитету самого Світового Конгресу Русинів, як демократичної європейської організації.

У зв’язку з цим, звертаємось до ВАС Високочестовані Голово та делегати, не допустити дискредитацію Світового Конгресу Русинів, засудити спроби Росії розв’язати братовбивчу війну на нашій історичній Батьківщині, не дати влізти в наші ряди вовку в овечій шкурі, а також звернутися до міжнародних інституцій з відповідними зверненнями про це.

Поряд із зазначеним, просимо взяти до уваги наше звернення та розглянути на черговому Конгресі питання членства «Нової Русинії» у Світовому Конгресі Русинів.

З ГЛИБОКОЮ ПОВАГОЮ ТА ЩИРИМИ НАМІРАМИ – керівництво та члени «НОВОЇ РУСИНІЇ».

Президент                             Іван Русняк

Довідково: Організація заснована 10 листопада 2009 року в місті Угерський Брод, Чеської Республіки активістами молодіжних русинських організацій з країн де проживають представники русинської національності – Польща, Чехія, Австрія, Словаччина, Угорщина, Україна (Закарпатська область), Румунія та Сербія. Мета діяльності – за європейське майбутнє русинів!

Loading...