Російський газ з Німеччини піде на Україну через Закарпаття

газРамкові домовленості з німецькою RWE передбачають поставку в Україну до 10 млрд куб. м щорічно, а контракт на поточний рік – до 5 млрд куб. м із можливістю збільшення обсягу.

Україна планує у 2013 році укласти контракт на поставки природного газу в об`ємі 7 млрд куб. м на рік через територію Угорщини і Словаччини.

Про це під час 4-го щорічного Українського енергетичного форуму заявив заступник голови правління НАК «Нафтогаз України» Вадим Чупрун.

«Поточного року планується також укладання окремих контрактів на поставки природного газу в об`ємі до 7 млрд куб. м через територію Угорщини і Словаччини», – заявив Чупрун.

За словами Чупруна, рамкові домовленості з німецькою RWE передбачають поставку в Україну до 10 млрд куб. м щорічно, а контракт на поточний рік – до 5 млрд куб. м із можливістю збільшення обсягу.

Чупрун відзначив, що в даний час реверсні поставки газу здійснюються виключно через Польщу в обсязі 1,8 млн куб. м на добу.

УНІАН

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *