Ромський табір розмістився в Ужгородському військкоматі (ВІДЕО)

Вчора, 17 серпня, закінчилася шоста хвиля часткової мобілізації до лав Збройних сил України. В цей день в Ужгородському ОМВК був чималий наплив добровольців, особливо ромської національності. Повідомляє кореспондент видання “Трибуна”. З майже півтора десятка бажаючих служити ромів, військово-лікарську комісію пройшли шість чоловік. Провести їх до війська прийшли рідні з табору, що знаходиться на вул. Тельмана.

Приємно, що роми настроєні рішуче і всі після вишколу готові йти воювати з російськими окупантами в зону АТО. Військовий комісар, підполковник Микола Журавльов у коментарі “Трибуні” заявив, що вражений патріотизмом представників цієї національності, які у такий складний період вирішили виконати свій громадянський обов’язок.

Журналіст Павло Федака з цього приводу у мережі Фейсбук зазначив:

В Ужгороді роми масово йдуть до військкомату записуватися добровольцями до лав Збройних сил України. Заявляють, що готові йти воювати з російськими окупантами в зону АТО.
Причина патріотизму проста, військком Микола Журавльов зміг мотивувати їх тим, що пора віддавати борги державі, яка виплачує допомогу на їх багатодітні родини.

роми2роми3роми5роми4

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “Ромський табір розмістився в Ужгородському військкоматі (ВІДЕО)

  • 18.08.2015 at 14:01
    Permalink

    МОЛОДЦЫ РОМЫ. В КАЖДОМ НАРОДЕ ЕСТЬ ХОРОШИЕ ЛЮДИ. УВАЖАЮ ТАКИХ. ТАК ЖЕ, КАК И НАОБОРОТ.

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *