Родина Голови Конституційного суду покинула Україну

стрижакаЯк стало відомо “Трибуні” родина колишнього Голови Конституційного суду Андрія Стрижака, що мешкала в Ужгороді покинула територію України. Виїхав також його син Андрій, депутат Закарпатської обласної ради від Партії Регіонів разом з дружиною та двома дітьми.

Як повідомлялося раніше, колишнього Голову Конституційного суду України Андрія Стрижака судитимуть за державну зраду. Про це повідомило “Трибуні” джерело у Верховній Раді.

Як відомо, 30 вересня 2010 року Стрижак Андрій Андрійович разом з іншими суддями Конституційного суду голосував за відновлення дії Конституції України в редакції 1996 року шляхом прийняття рішення Конституційного суду України у справі про дотримання процедури внесення змін до Конституції від 8 грудня 2004 року. Це безпрецедентне беззаконня дало можливість узурпувати владу Віктору Януковичу.

Loading...

6 Відповідей

 1. Я сказав:

  А це чмо, Стрижак, втекло , так і не розрахувашись з людьми які йому щось там будували,…робили. Так звично…все на халяву ще й відповідальності не нести.

 2. Микола сказав:

  Шановні Українці,а як це так Ви забули за пана Балогу та пана Пукшина,який і потягнув Стрижака до Конституційного Суду, для того щоб задовільнити свої інтереси та приймати НЕКОНСТИТУЦІЙНІ РІШЕННЯ проти нашої Держави!!!
  А тепер бачимо результат…..Та бородата сволота,яка бігає по партіям та продається за пару мідняків як ІУДА, стала винуватцем смерті “Небесної Сотні”!!!
  БАЛОГУ НА НАРИ!!!!!!!!!!!!!!!!!

 3. Микола сказав:

  Шановні Українці,а як це так Ви забули за пана Балогу та пана Пукшина,який і потягнув Стрижака до Конституційного Суду, для того щоб задовільнити свої інтереси та приймати НЕКОНСТИТУЦІЙНІ РІШЕННЧ проти нашої Держави!!!
  А тепер бачимо результат…..Та бородота сволота,яка бігає по партіям та продається за пару мідняків як ІУДА, стала винуватцем смерті “Небесної Сотні”!!!
  БАЛОГУ НА НАРИ!!!!!!!!!!!!!!!!!

 4. пенсіонер сказав:

  Чому та на якій підставі дозволено пиздюку і сволочу Стрижаку покинути територію України та ще й з усією сім”єю.Він втік, як щур в Америку і на гроші, що незаконно нагарбав,забрав із собою і твм буде доживати свій вік. долбоєба стрижака треба було віддати під трибунал.він,як голова конституційного суду україни,сприяв у зміні конституції україни.завдяки йому зек бандюкович узурпував владу в державі,за що й страждали наші співвітчизники.треба негайно забрати у власність держави все його майно на території україни та передати у власність держави.адже він його придбав незаконним шляхом.нажився ідіот вдосталь.здохби він і його нащадки.

 5. Правда сказав:

  Заслужено і справедливо! Лише хто їх і де знайде.Вони покинули країну з мільярдами людських грошей! Щурі отруйні!

 6. Патріот сказав:

  Родина стрижака ( старого і малого) не просто покинула межі Украіни, а в спішному порядку , зібравши в попіхах лише пару валіз, ВТІКЛИ !!! в США на довго, можливо назавжди.
  Ганьба зрадникам Українського Народу !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × 2 =