Роботи закарпатської художниці відібрали на столичний конкурс

малькоОригінальні й живі твори малює славна дочка України Катерина Малько. Роботи їй самій деколи цікаві, хоч вона й самокритична. Приємні вони й мені. Отже, вона не одинока. В останній час це стало ще очевидніше, адже до великої справи любові до творів Малько приємно втрутився Фонд розвитку та підтримки молодого мистецтва України «Slava Frolova — Group”.

Дві роботи добродушної самокритичної мисткині відібрані цією інституцією на виставку «Українська мова», яка відбулася свого часу в музеї «Духовні скарби України», що в Києві на вулиці Десятинній. Показово, що поряд із творчістю молодих виставлялися й роботи славнозвісної Марії Приймаченко. Біля неї показалися загалу в усій красі й відібрані роботи Каті. Куратор відділу згаданого Фонду Євген Карась з числа понад тисячі робіт зразу звернув увагу на творчі образи панни Малько. Він незабаром повідомив останній, що її роботи відібрані для участі в конкурсі, і що вони будуть брати участь ще й у конкурсі мозаїчних панно для відтворення на одному з будинків Андріївського узвозу.

Наставниця Каті мудрий педагог Емма Левадська сказала, що й Ужгород, і їх творче об’єднання «Малий Лувер» гордяться творчістю Малько. Останню взагалі-то можна прийняти з відповідною оплатою в службу МНС («Рятівник завжди поруч!»), адже заслуговує вона на це через своє творче кредо:

—Монотонне життя виснажує мозок, — каже К.Малько, — і якщо його не підживлювати емоційними сплесками і не наштовхувати на роздуми, то людина з часом деградує. Для мене мистецтво — це і є той спосіб використання своєї уяви, який не тільки тримає мій мозок у формі, а ще й дозволяє дарувати собі й людям позитивні емоції.

Добре сказала Катерина. Прислухайтеся, хлопці та дівчата! Варто!

     Василь ЗУБАЧ

– See more at: http://www.mediacentr.info/socio/stizhnij-tvorchij-konkurs-novij-etap-tvorchogo-rozvitku-katerini-malko__149385#sthash.Xz2EKULm.dpuf

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *