Рішення про призначення нового губернатора Закарпаття – уже у президента

грецаЯк раніше уже повідомляли наші журналісти, каденція Василя Губаля потроху підходить до свого завершення.

 Його наступником стане «широко відомий у вузьких колах» адвокат Ярослав Греца. Юрист, котрий прославився чи не на всю область скандальними справами із ужгородським гуртожитком та відібраною у майже 500 сімей землею, скоро очолить головний виконавчий орган області.

 Наразі, як повідомляють нам джерела, наближені до обласної адміністрації, сам Греца уже пройшов усі необхідні погодження і в найближчі два тижні буде офіційно озвучено його нову посаду. Нагадаємо, основними лобістами цього призначення були чинний голова обласної ради Володимир Чубірко та нардеп Валерій Пацкан.

Чим саме провинився Василь Губаль перед Віктором Балогою і за що той позбавляє його посади, не зовсім зрозуміло. Питання більше до самого Балоги: невже він настільки погано розбирається у своїх підлеглих? Адже не так давно усе Закарпаття кричало йому, що губернатор-петеущник – дуже погана ідея. І ні до чого хорошого він Закарпаття не приведе. Тим не менш, Балозі знадобилось цілих півроку, купа доган з Києва та повністю провалені обласні плани і показники, щоб усвідомити свою помилку і в авральному режимі почати її вирішувати.

Тим не менш, зашморг на «шиї» області уже затягнутий. Губаль за кілька місяців свого правління встиг прийняти купу незаконних рішень. Звісно, перед законом він іще відповість, однак хто розгрібатиме наслідки? І чи впорається із цим завданням Греца?

Вільне Закарпаття

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “Рішення про призначення нового губернатора Закарпаття – уже у президента

  • 01.02.2015 at 19:09
    Permalink

    в країні війна, а вони не можуть владу поділити.. боже дай їм побільше розуму або взагалі відбери..

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *