Рік тому відійшов у світи Михайло Волощук

Рівно рік тому, 5 лютого 2017 року, перестало битися серце Михайла Юрієвича Волощука, відомого в Закарпатті, Україні та за її межами, уродженця міжгірської Верховини.
Відійшов у світи, де на терезах зважують людське життя, достойник. У його долі чистими верховинськими барвами переплелися всі труднощі і звитяги кількох поколінь закарпатців: непросте дитинство в багатодітній родині, труднощі повоєнного часу навчання і становлення, зрілість у праці.
Трудовий шлях Михайла Юрієвича Волощука показав, що за любих соціальних умов, за любої системи можна працювати на благо рідної землі, для блага людей. Де б він не працював, які би посади не займав, які би питання не вирішував – завжди і в усьому залишався мудрим очільником, розумним керівником-організатором, добрим порадником, щирим другом.
Вражала і захоплювала його невгасима горянська жага життя, енергійність, працелюбність, сумлінність, щирість у спілкуванні. До останнього Михайло Юрієвич переймався проблемами держави, краю, брав активну участь в найрізноманітніших політичних, громадських,культурних подіях краю. Він любив людей і це було взаємно. Світла пам’ять про Михайла Юрієвича Волощука живе у серцях рідних і друзів, багатьох наших співвітчизників, які його знали.

Помолімося за душу його у Вічності.

Ольга Тимофеєва