Річниця перебування на посаді “шаленого” Ужгородського військкома

28 лютого виповнився рік з того часу, як Міністр Оборони України призначив Миколу Журавльова на посаду військового комісара Ужгородського ОМВК.

За цей час “шалений” майор став підполковником, змігши зруйнувати всі стереотипи про “хлібну” посаду військкома (спецслужби не раз провокували дачу хабара і кожного разу йшли “спіймавши облизня”). Микола Журавльов вивів ввірену йому установу з хвоста, у якому вона впевнено теліпалася останні роки, в лідери по показниках на теренах Закарпатської області. При цьому він з квітня по липень 2015 року перебував на межі зіткнення в зоні проведення АТО, де зарекомендував себе ініціативним, безстрашним офіцером, який не ховався за спинами підлеглих, за що і отримав позачергове офіцерське звання підполковника. І це в 33 роки!

Дивує, як в цьому молодому чоловікові завзяття та енергія поєднуються зі стратегічним мисленням. Очевидно, дає знати про себе вища академічна військова освіта (закінчив Національний університет оборони України імені Івана Черняховського).

Основним покликанням на посаді військкома Микола Журавльов вважає соціальний захист родин загиблих воїнів, завдяки йому в Ужгороді і Ужгородському районі влада надає їм всебічну допомогу. Також підполковник Журавльов очолює Закарпатський осередок “Асоціації інвалідів АТО” і є двигуном акцій на їх підтримку.

Від себе хочу особисто подякувати йому за те, що ще навчаючись в академії, включився у роботу по пошуку тіла загиблого майора-розвідника 128бригади Віталія Постолакі, а ставши Ужгородським військкомом, довів її до логічного кінця: в обласному центрі Закарпаття є площа імені Постолакі, на ній встановлено хрест на місці майбутнього меморіалу загиблим у АТО ужгородцям.

Так тримати, друже!

Павло Федака

журавльов з сином журавльов3 журавльов2 журавльов роми2 журавльов кірвей3 журавльов журавльов калина журавльов4 журавльов11 журавльов2 журавльов6

постолакі3 постолакі4 постолакі постолакі4

площа14 площа7 площа3 площа5 площа9

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “Річниця перебування на посаді “шаленого” Ужгородського військкома

  • 29.02.2016 at 16:47
    Permalink

    Коля молодець!!! Він завжди відповідально і віддано відносився до своєї роботи і на звання підполковника він повністю заслужив! Побільше б таких людей!

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *