Реєстраційний номер вноситимуть у паспорт

Відмітку про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків податкова може внести у паспорт. Цим правом з початку 2013 року скористалися тільки 50 ужгородців.

ПаспортКожен громадянин під час реєстрації у ДРФО, внесення змін чи заміни ідентифікаційного номера може звернутися з проханням зробити відповідну відмітку в паспорті про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків, – інформує відділ реєстрації та обліку платників податків ДПІ у м.Ужгороді.

Новація спрямована на покращення обслуговування платників податків. В першу чергу, стане корисною тим, хто вирішив звернутися за послугами банківських установ. Оскільки, банки зможуть ідентифікувати особу без документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у ДРФО.

З початку року  правом на вписання реєстраційного номера в паспорт скористались близько півсотні жителів Ужгорода, – повідомили у Секторі взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПІ у місті Ужгороді.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *