“Реформа” медичної галузі Мукачева зазнала фіаско (ДОКУМЕНТ)

Як вже раніше повідомляло видання “Трибуна”, в результаті “реорганізації” медичної галузі Мукачева масово позбулися роботи кваліфіковані лікарі та медсестри з великим практичним досвідом роботи. З квітня 2016 року шляхом злиття первинної ланки Мукачівської ЦРЛ та обласної дитлікарні на базі поліклінічного відділення ЦРЛ розпочав роботу міський Центр первинної медико-санітарної допомоги (ЦПМСД). Центр створювали з метою забезпечення ефективного розвитку системи охорони здоров’я в місті. Наразі саме в його складі працюють педіатри, що раніше працювали на лікарських дільницях, дитячій лікарні.

За неофіційною інформацією – причина скорочення, так звана «оптимізація штатного розпису ЦРЛ та окремих її підрозділів» – це банальне вивільнення окремих майнових комплексів – корпусів.

То ж через деякий час на базі Мукачівської ЦРЛ відкриє свої двері багатим пацієнтам приватна лікарня пластичної хірургії та косметології.

Відомо, що пряма зацікавленість у відкритті такого закладу веде до найвпливовішої у Мукачеві родини, яка, фактично, керує містом, реорганізовуючи бюджетний комунальний заклад на власний розсуд, не задумуючись над тим, куди мають податися ці 400 медичних працівників і як така реорганізація «відгукнеться» на пацієнтах лікарні.
Мукачівці обурені рівнем та якістю надання необхідних послуг та звернулися до міської влади із проханням повернути педіатрів, а в подальшому і сімейних лікарів на попередні дільниці та в дитячу лікарню.

“Я пришла к врачу с младшей дочерью. Мы в садик идем, поэтому нужно пройти медосмотр и прочее, а мне говорят взвесьстесь и померяйтесь дома!!! А то у нас ни весов ни ростомера нет. И как они маленьких деток вообще там принимать могут”, – пише у мережі Фейсбук Наталія Дані.

“Реформувати простіше, ніж потім користуватись нареформованим – кабінети для огляду-замірів діточок не облаштовані, немовлят роздягають та оглядають просто на топчані…Важити-міряти зріст взагалі проблема. Ще, виявляється, деякі, з якими стикнулася, лікарі в дитячій поліклініці відмовились від попереднього запису на прийом, майже не виходить їм проводити своїх поза чергою. Тому, навіть з немовлятами, батьки змушені стояти годинами під дверима та чекати ласки доброї тьоті… Дітки не витримують, що казати за батьків, яких змушують таким чином мордувати власних діточок”, – обурюється мукачівка Ірина Мелехова-Продан.

Ольга Білащинець:

Реформа з сімейною медициною провалена. Всі це усвідомлюють. Кращих спеціалістів запрошують приватні клініки. Мукачівці , подумайте , куди ви будете звертатись . Реформаторам абсолютно наплювати , вони лікуються за кордоном.

Катерина Легерда:

Не багато пройшло часу від теж провального проекту по платним медичним послугам, в результаті якого постраждали медики, яких перевели на госпрозрахунок і яким держава, в особі ЦРЛ заборгувала за три місяці заробітну плату по сьогодні. А потім перед черговими виборами враз і скасували такий гучний проект, про який здається було відзвітовпано тодішньому міністру охорони здоров’я….

црл црл2

Відповідь заступника мукачівського міського голови Р.Федіва на лист громадськості.

модекмодек2модек3

Loading...